Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłość wszechczasów

Zaraz leci Miłosny biznes. Oglądacie?

Polecane posty

Gość gość
Ale burak z tego doktorka! Żeby lekarz z siebie takiego pajaca w tv robił, nie pojmuje. Obaj z Mariem zachowywali się strasznie chamsko, nie dziwię się że ta kobieta poszła skoro oni takie cyrki przy kamerach robili. Co mnie jeszcze zastanowilo to dużą rozbieżność kwoty jaką Mario i Manfred wzięli ze sobą do dyskoteki 1000 mario i Manfred100 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agad32
kurcze jestem zla, wtorkowy wieczor a tu puscili jakis Austriackich facetow?. Czy to juz koniec serii 3, ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wk*********a mnie to jak mało co. Leżę z moim facetem w łóżku i to durne seksistowskie badziewie musze oglądać. Durnych podstarzalych k***sów i mlode pitki co tylko na kase lecą. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam czasmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kogoś ten program też tak wk******a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś na to jeszcze patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Kiedyś to oglądałem ale ostatnio powtarzają odcinki. Najbardziej to denerwuje mnie ten Robert N stary zarozumialec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goły
Robert - ty stary , żałosny , p******* dziadu ! - myślisz że mając kapuchę - jestes cool , i możesz przebierać w towarkach ? - mylisz się bardzo. - czas pomyśleć o trumnie ****** oprawco - te dziewczyny brzydzą sie tobą na samą myśl , o zbliżeniu - znajdź sobie r******ną germańską babcię z kotem na kolanach co zapieprza na drutach debilu twoje tzw. DARY ENERGO ? zapraszam do Warszawy moja żona chętnie zabawi się z Tobą (pod napięciem) - tyulko ze względu natwój mocno zaawansowany wiek jestem elegancki i nie naubliżam Ci. - Mam nadzieję , że zdechniesz na najcięższe choroby przenoszone przez Twój marny wentyl, - Padnij na kolana i błagaj o przebaczenie , że nosi Cię święta ziemia - ch*j CI w d**ę -GOŁY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy sezon wystartował :D. Mamuniu, ten stary Heinz czy jak mu tam, jaki obslizgły, bleeeee, a te wymagania - że kobieta ma być młoda, piękna i szczupła :D. Już widzę te tłumy chętnych (no chyba, ze ta wysoka emerytura zagłuszy wszelkie braki tego pana). Yulen jak zwykle robi wrażenie cofniętej w rozwoju, jedyna jej metoda "komunikacji" to debilowaty uśmieszek. Miejmy nadzieje, że dziecko nie będzie tak głupie i tępe jak ona. Robert tradycyjnie pitoli trzy po trzy para piętnaście, nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawajcie ! Czwarty sezon rusza. Nie oglądałam pierwszego odcinka, sa ci sami uczestnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gerhard na tych wyjazdach to tylko pije od samego rana. Julen jak tak będzie pączki wpierniczala to się Robertowi upasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlody Niessel podal Mario do sądu.Za co, za ten pojedynek pseudo bokserski, mówili cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robert wziął sobie Filipinke sprowadził młodą, myślał że robotna bedzie, a tu sie okazuje ze to on musi wokol niej i dziecka latać, a Julen i zjeść lubi, za kilka lat mu sie roztyje i doopa. W mieszkaniu balagan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robert szaleje auto za 185 tyś €, działka 3 tyś m2 na której buduje dom, a reszta jak wcześniej chla i liczy na łatwy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem czy ten nissan jest tyle warty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten najmlodszy faktycznie tanczyl jak zombie:D a ten najstarszy go smiesznie nasladowal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up piszcie cos:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście ze te slowaczki ktore przychodza na spotkania z nimi są dużo bardziej atrakcyjne od nich? Wszystkie szczuplutkie mlodo wygladajace i duzo mlodsze. Nie wierze ze farmaceutka bylaby zainteresowana takim gerhardem pijakiem bez kasy duzo starszym! One chyba są wprowadzane w błąd przez organizatorow, myślą ze tam przyjadą austriaccy biznesmeni a nie ochlapusy:p Swoja droga pewnie dostaja spora jak na tamtejsze warunki kase od producentów tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniose bo nowe odcinki sa, może jesze ktoś dopisze swoje trzy grosze na temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała yulen to zwykły pasożyt i leń śmierdzący. Ja nie mówię, że ma latać od rana do nocy ze ścierą, ale naprawdę mogłaby trochę chociaż ogarnąć to mieszkanie od czasu do czasu. A tam wiecznie burdel na kółkach. Robert coś wspominał o jej wadzie serca, no ale sorry, na obłożnie chorą czy umierającą to ona nie wygląda, a nawet dzieckiem nie umie się zająć. Jedyne, co robi, to żre i dupę płaszczy na kanapie, a Robert wszystkim się zajmuje. Jeszcze sobie będzie w brodę pluł, że takiego wrzoda sobie wziął na głowę. Żeby chociaż inteligentna była, a toto głupie, że aż boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robert na stare lata koło dwojki dzieci musi latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włączyła telewizor a dzisiaj o 22 45 dopiero będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie oglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
ja ogladam,ale te wywody nissela mnie denerwuja i guzik mnie obchodzi jego inspektorat ezoteryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niessel lubi kamery, kontakty z ludźmi, chyba stad te jego pomysly, ożenił sie z yulen i sie nudzi. Stary chlop cale życie wloczyl sie po nocnych klubach i nagle gotowanie dla zony ma mu wystarczyc? Robert powiedzial ze julen je dwa razy tyle co on, ciekawe jak dlugo przy jej trybie zycia bedzie szczupla a on przeciez tylko najszczuplejsze lubi. haintz i jego strzyżenie wlosow na plecach za 5 euro :D pokazali to chyba tylko po to żeby sie gerhard nasmiewal i kobiety zniechecily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam to wcześniej ale odkąd zmienili godzinę nadawania na późniejszą to już nie oglądam :-( Za późno dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie doktorek i jego d**encja?jakos ostatnio ich nie widac. i tak najfajniejszy jest ten gerard,bo hainz troche stary choc nie glupi chlop a erol mimio mlodego wieku i niezlej sylwetki to pijak i jakis taki pokurcz zgarbiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odlagam wkurza mnie ten mario ma zeza i wyglada jak psychpata, robert tez mnie wnerwia grubas wymadrza sie i ma zone darmozjada, gerard czy jak mu tam pijak stary, gosc co ma ksywe chicken brzytki i nudny, ten nowy mlody tanczyl jak paralityk i pije za duzo. a ten stary lekarz nudny tez jest lepsze byy pierwsze odsinki.... ciekawe co by to bylo jakby do Polski przyjechali czy glupie poleczki polecialyby sie spotkac z pijakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i jakies statystki by wzieli. W tym serialu to taki pic jest 9rzeciez z tymi agencjami. Jedynie nissel i doktor kogos znalezli bo szukali na wlasna reke i chcieli znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×