Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość orbitrek.............

Jaki kupic orbitrek???

Polecane posty

Gość gość
Sprzedam praktycznie nowego orbitreka we Wrocławiu, (odbiór osobisty ) za 120 zł - sporo poniżej połowy wartości. Sprawny, dobrze działający, z kołem zamachowym 8kg, mechaniczny, z wbudowanym komputerem (czas, prędkość, kalorie, dystans) . Nie miałam motywacji do ćwiczeń, także prawie nieużywany - sprzedaje, bo tak stoi niepotrzebnie, a mógłby się komuś przydać. W razie pytań lub chęci kupna proszę o kontakt : polaen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z wrocławia co chce sprzedac. Jakiej marki ten orbi? Jaki model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam inSPORTline a konkretnie model Atlanta. Mam taki i sprawuje się świetnie. Ja kupiłem go w ich centrali w Polsce, ale w internecie też widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON Spamerki ze sportlinu! gość dziś - Wasz komentarz o orbitkach gość dziś - Wasz komentarz o wioslarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam2016
Po analizie zakupów choćby na serwisach aukcyjnych wynika że większość osób kupuje tanie orbitreki i w ogóle najtańszy sprzęt fitness. Mało kto wie, że pewna firma zajmująca się wypożyczaniem sprzętu fitness zrobiła badania z których wynika że po miesiącu od zakupu aż 80% osób nie ćwiczy już na sprzęcie ( nie ma badań dlaczego ale możliwe że oprócz zwykłego braku konsekwencji powodem może być też rozczarowanie zakupionym sprzętem) wnioski wyciągnijcie sami. Swoją drogą taka wypożyczalnia fitness to dobry sposób by sprawdzić i siebie i sprzęt (za znacznie mniejsze pieniądze) i później go kupić lub zwrócić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamos82
Ja skorzystałem z porady www.orbitrek-porady.pl Prowadzi to człowiek z pasją, nie handuje sprzętem i porad udziela hobbystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoolC
Ania steppery to g**wno a zwlaszcza takie. Siłowniki padają jak muchy. Koszt wymiany 2 to min. 50 zł + robocizna. Szkoda kasy. A poza tym nie masz na imie Ania i nie schudlas, nie plac głupot Grzesiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_78
@BoolC nie wiem o co Ci chodzi z tym Grzesiem??? Ale jeśli masz rację z tymi siłownikami to mam nadzieję że padną do końca gwarancji :) a jeśli już po to się mocno wkurzę. Na razie po 9 miesiącach jest jeszcze ok, więc jestem zadowolona. I podtrzymuję - dla mnie steper to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi23
Ja wczoraj zamówiłam orbitrek . Planuje do wakacji zrzucić jakieś 10 kg. Oczywiście dieta dieta dieta. Mam nadzieję że mi się uda. Mój orbitrek kosztował 500 zł. Firmy fitkraft tornado . Zobaczymy co to za sprzęt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolka_1
ja kupiła kettera, namówił mnie Pan z www.orbitrek-porady.pl :) jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam na electro.pl orbitrek w niezłej cenie i zastanawiam się, czy nie postawić na sport. Mam dosyć oglądania seriali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w marketach i jakiś elektro to masz marketowy badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te sporty to kolejne g****o za 600 zł - masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam www.active24.com.pl najlepsze ceny orbitreków wiele promocji. Spodobał Ci się któryś model, nie wiesz jaka maszyna będzie odpowiednia na Ciebie napisz doradzimy dobierzemy sprzęt i zaproponujemy rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam na www.sklepsportowy.pl. Polecam sklep, mam od nich również hantle w bardzo przystępnych cenach. Orbitreki mają rewelacyjne, miałam problem by wybrać, ale koniec końców już po zamówieniu i mam go w domu. Baaaardzo polecam, codzienna dawka ruchu za niewielkie pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na FINNLO LOXON. Miałam możliwość przeestować go w salonie w Warszawie na Odrowąża i ten test mnie przekonał. Mimo, że to tylne koło, to urządzenie jest super. Pracuje bezszelestnie, płynnie i jest solidne i bardzo stabilne. Platformy pod stopami bardzo blisko siebie jak na orbitka z tylnym kołem. Fajny jest też HAMMER EX7 z przednim kołem (w tym przedziale cenowym 2,5-3,5 tys) ale zdecydowałam sie na loxona i nie żałuje. Kusił mnie też FINNLO E3000 bo jest w promocji (4,5 ZAMIAST 5 tyś) ale postanowiłam trzymać się sztywno zaplanowanego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chyba wezmę przykład z koleżanek i kupię sobie na electro.pl orbitrek i będę śmigać np. w czasie oglądania serialu. Przynajmniej trochę schudnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinLord4Sport
Polecam podczas zakupu sprzętu, zwrócić uwagę na serwis oraz ew. obsługę pogwarancyjną. Sprzęt o wartości kliku tysięcy złotych to inwestycja długoterminowa, więc warto pomyśleć również o tym. Są również na rynku firmy od których otrzymamy 3 letnia domową gwarancję, zamiast standardowej 2letniej. Prowadzę Salon ze sprzętem w Krakowie, chętnie pomogę w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinLord4Sport

Solidną ofertę ma firma Hammer i Finnlo jeśli chodzi o sprzęt, 3 letnia domowa gwarancja i dojazd serwisanta w razie awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Nie zapomnijmy o odpowiednim ubraniu do ćwiczeń . Ja na przykład kupiłam jakiś czas temu super zestaw do ćwiczeń w sklepie LEONE  w bardzo dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zajrzyj po sprzęt do sklepu www.k-sport.com.pl. Własna marka K-Sport naprawdę fajnie przygotowana i dużo świetnego sprzętu co ważne w rozsądnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×