Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DoradcaDs.Medycyny Estetycznej

Konsultacje nt. Medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, Wizaż + Dieta

Polecane posty

Gość DoradcaDs.Medycyny Estetycznej

Witam Państwa serdecznie, nie do końca wiem, czy wolno mi się w ten sposób tutaj reklamować . Jeśli nie - bardzo przepraszam. Jestem Doradcą ds. Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej. Przeprowadzał z klientami konsultację co mogliby i chcieliby w sobie zmienić. Sugeruję, na co warto zwrócić uwagę, a czym niedawno zaprzątać sobie głowy w swoim wyglądzie. Polecam profesjonalne gabinety medycyny kosmetycznej ze specjalnym wyszczególnieniem, jakie zabiegi mogliby Państwo w gabinecie wykonać. Dodatkowo analizuję wygląd zewnetrzny klienta / klientki, tzn. Zajmuję się ubiorem, wizażem, fryzurą, ale także ustalam dietę i dobierać odpowiednie ćwiczenia dostosowane do indywidualnych preferencji klientki. Pracuję na terenie woj. Mazowieckiego. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani - proszę o przesłanie zdjęcia twarzy i sylwetki na maila Kasia@pinkdoll.pl Często zdarza się, że klienci wysyłają MMS na tel komórkowy, to w zupełności wystarczy. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od wymagań i oczekiwań klientów. Osoby, z poza województwa mazowieckiego często odbywają konsultację telefoniczną, po przesłaniu do mnie swojego zdjęcia, a dalej ja kontaktuję już ich z odpowiednimi gabinetami. Wszystko zależy od Państwa. Może już czas zainwestować w siebie? Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Stefanska Doradca ds. medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Tel. 500 435 395 Email. Kasia@pinkdoll.pl Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×