Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kmroz22

Świąteczne prezenty

Polecane posty

Gość sygnia
Mam już wszystkie prezenty, dzieciom kupiłam dzisiaj, już zapakowałam w papier ozdobny i czekają na Mikołaja :) Promocja w Smyku sie przydała, dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roosenka7
Moje dziecko dostało od dziadków pieniądze, bo tak sie umówił ze oni mu dadzą pieniązki a on wyda na wymarzone Nerfy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym i sprawdzonym prezentem, rzeczą, która znajdzie miejsce w każdym domu będą maty ochronne POLITRADER. Mam je w domu, więc wiem, co mówię i jestem z nich bardzo zadowolona - zakładasz taką matę pod krzesło obrotowe lub jakiś inny mebel ruchomy (barek, stolik itp) albo kładziesz na blat biurka pod laptopa i dzięki temu unikasz zarysowań i innych zniszczeń. Ładnie wtapia się w otoczenie, nie wyróżnia się, innymi słowy świetnie komponuje się z każdym wnętrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupowa gorączka już się zaczęła. ja nie szaleje w prezentami, kupujemy zawsze z mężem w jakimś markecie , w polo np. zawsze się coś znajdzie, jak nie jakaś bombonierka to jakiś kosmetyk. mamy sporą rodzinę więc nie ma co szaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku swoim bliskim kupiłam mase prezentów, przeróżnych... Chłopakowi kupiłam tablet, siostrom ubrania , a rodzicom perfumy oraz akcesoria do mieszkania, wszystko kupiłam na allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×