Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżdżownica razdwatrzy

W jakim wieku mężczyźni są najbardziej aktywni seksualnie?

Polecane posty

Gość dżdżownica razdwatrzy

Wiem, że to dość indywidualna sprawa, ale jak to jest u was drodzy panowie? Panie, jak to jest z waszymi partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktywność seksualna (oczywiście po za utrudnieniami zdrowotnymi) objawia się pożądaniem obojga partnerów, dopóki jest ta więź i jest ona "propagowana" względem siebie to istnieje, bez różnicy wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfgsdf
Najlepsi są mężczyźni 20+ i tak do 30-stki. Często mogą i chcą, a już potrafią, chętnie eksperymentują. Potem już jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno od 15 do 40 lat . Pisze podobno bo do czterdziestki mi jeszcze daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markusia
mój ma 33 i uwazam ze sie juz powinien wypalac w tych sprawach a on dopiero sie rozkreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max79
Ja mam33 latka i mam zawsze wielka ochotke pofiglowac lecz moja zonka niestety nie raz w tygodniu to i tak jest dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fejsbukowa królowa--sprawia ci to przyjemność polecony przedwczorajszy przebierać sie w fatałaszki kobiece??Wpadłeś .Na drugi raz zrób sobie zmienne ajpi to nie będziesz miał tożsame ośla pało.Taki cwaniak i sie wkopałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max79
No tak i co koniec tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżdżownica razdwatrzy
Skoro koniec to koniec. Trochę szkoda. Nie to nawet, że wasze odpowiedzi na to pytanie mnie obchodzą, ale miło było sobie pogadać, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch to tziull
:p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, ale ty jesteś głupi. jeśli myślisz że ja to PP to się mylisz grubo. i widać teraz jak na dłoni że twoje pierdy o IP to tylko twoje starcze mżonki. gówno a nie możesz znać IP, gdybyś znał, wiedziałbyś że jestem zgoła kim innym niż jakiś Polecony. Ech dziadygo, teraz to sam się wkopałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×