Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wciaz oczekujaca

Nie moge zajsc w ciaze..

Polecane posty

staram się 1,5 roku i nic hiperproaktynemia, policystyczne jajniki słaba morfologia plemników ;/ a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciaz oczekujaca
Witaj xrozza :) to moze polaczymy wspolnie sily? bo ja juz nie mam sil.. wczoraj powinnam dostac okres ale jeszcze nie dostalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciaz oczekujaca
u mnie wykryto niedoczynnosc tarczycy - hashimoto. prolaktyne mialam badana 3 razy ale za kazdym razem wynik byl inny wiec mam skoki.. raz wynik byl powyzej 50, kolejny powyzej juz 60 a ostatni moj wynik z prolaktyny wyniosl 17 wiec w normie.. ;o u mojego faceta nasienie sie nie uplynnilo i ma mala ilosc plemnikow, zywottnosc ma dobra ale jutro jedziemy z moim do laboratoirum powtorzyc jego wyniki nasienia bo tak nam lekarz kazal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciaz oczekujaca
okresy mam zawsze regulrane co 29 dni.. prawie nigdy mi sie nie spoznia. ale czy jest to mozliwe w mojej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra same problemy jak umnie mój ma dobre nasienie ale tylko 5 % o prawidlowej budowie a badałaś prolaktyne z obiażeniem ? ja biore bromergon na prolaktyne pięknie mi zmalała po nim ale co z tego jak ciąży brak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wszystko jest mozliwe i wiem że po takim czasie trudno wierzuć w cuda ale sie zdarzają naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciaz oczekujaca
Tak badalam prolaktyne po bociazeniu.. wyniosla 267.9 ng/ml ;/ a normalnie bez obciazenia wyniosla 17.59 ng/ml i robilam to badanie 12 pazdziernika. ale bylam z tym u ginekologa i nikt mi nie przepisal zadnych tabletek na prolaktyne.. a ty jakie mialas wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciaz oczekujaca
jestem mloda.. mam 22 lata. ii nie lubie jak ktos mi mowi aa ty jeszcze jestes mloda masz czas.. a juz tak bardzo chce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 29 po ociążeniu 400 prolaktyna nie powinna po obiążeniu wzrosnąć więcej niż 10 razy a u Ciebie jest więcej mój gin dał by mi juz leki na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie i dobrze że jesteś młoda to masz więcej czasu na leczenie ja mam 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciaz oczekujaca
najlepsze jest to ze endokrynolog zlecil mi to badanie na prolaktyne po obciazeniu.. bo mowilam mu ze staramy sie o dziecko juz od kolo roku. i pokazywalam mu wszystkie badania no i zlecil mi tez te.. ginekolodzy do ktorych chodzilam zlecali mi tylko badanie na prolaktyne ale bez obciazenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women onaaa
witajcie ja staram sie ptawie piec lat dla mnie to cale lata przeszlam juz mam 30lat moj zegar tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciaz oczekujaca
i do ginekologa i do endokrynologa chodze.. juz od 2 miesiecy sie lecze na niedoczynnosc tarczycy biore tabletki.. i w polowie grudnia mam wizyte umowiona u endokrynologa. a tydzien temu bylam u ginekologa i zlecil mi calosc badan hormonalnych w jednym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciaz oczekujaca
Witaj women onaa :) to moze opisz jak u ciebie sytuacja wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca zrób test mówie Ci a nuż . witaj women ona powiedz coś os obie zaczernijcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciaz oczekujaca
Mysle poczekac jeszcze.. bo jednak jeden dzien opoznienia to za malo.. najgorsze bedzie rozczarowanie jak dostane jednak :( chyba sie zalamie bo znow sie strasznie napalilam. Moj facet pierwsze co zrobil jak skonczyl prace od razu zadzwonil do mnie i zapytal czy dostalam ;P ginekolog mi powiedzial ze przy naszych wynikach zajsc naturalnie w ciaze to jak wygrac w toto lotka :(( fajnie mnie pocieszyl nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jestem na temacie "oczekiwanie na ciąże" możesz z nami pisać jak chcesz. i dziewczyny długo się starały i też lekarz niedawał sznas naturalnie i zaszły także nigdy niemów nigdy . w każdym bądz razie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora82
alka_la Napisz cos wiecej o tej diecie co jadlas i ile posilkow. Czy to jest takie baardzo uciazliwe?? O co chodzi z ta woda czemu tylko taka nalezy pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądanko
warto się podszkolić w temacie jak któraś z Was dopiero zaczyna... -> http://www.youtube.com/user/KlinikaInvimed tutaj jest wiele wartościowych informacji. A na wstępie powiem, że o niepłodności można mówić dopiero po ok. roku regularnego współżycia, a dziewczyny często panikują znacznie szybciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki to ze masz niedoczynnosc i hashimoto to nie przeszkadza zajsc, musisz byc na lekach a bedzie dobrze! ja wlasnie mam niedoczynnosc i hashi i jestem w 8tyg ciazy w ktora zaszalm w pierwszym cyklu po unormowaniu TSH, a wcszesniej w styczniu a potem w czerwcu stracilam 2 ciaze...musisz miec leki, masz jakies???? ja mam euthyrox75 i jodid. co do nasienia. chlopaka, wazne ze plemniki sa,!!! to juz plus,poza tym musisz wiedziec ile z tych 9mln jest ruchliwych o dobrej budowie. mysle ze jakosc nasienia idzie poprawic,wiem ze sa tabletki dla panow, ale nie wiem jak sie nazywaja. to zadna bezplodnosc!!!co za duren coii to powiedzial.idz do innego lekarza,albo wpisz w google "poprawa nasienia u mezczyzny" na pewno cos znajdzieszz!!!powodzenia, lecz tarczyce bo ona jest bardzo wazna!!!!! :) glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana autorko,przeżywam podobną sytuację do Twojej,z tym że mam już dwójke dzieci(starszy 5,5,młodszy 1rok9mcy)to wciaż pragniemy z mężem jeszcze jedno,staramy się już 5 miesięy i nic.Mam również hasimoto od 4 lat jedną ciążę poroniłam przez chwiejne hormony,co strasznie przezylam bo byla planowana,w każdą ciążę zachodziłam w drugim miesiącu starań,a teraz 5 mcy i nic,chodze do gina na monitoring cyklu wszystko oki przebiega prawidłowo cykl,robiłam hormony w normie,nie wiem co jest,czasem mam już wszystkiego dość jak przychodzi wredna@,ostatnio miałam taką nadzieję ze juz nie przyjdzie,spozniła sie az 1,5 tygodnia,byliśmy pewni że to upragniona ciąża a tu zonk test znow negatywny i @ przyszła po terminie ale przyszła.Człowiek sobie myśli że te zycie jest takie niesprawiedliwe ktoś chce stara sie i nie moze zajść,a ktoś nie chce i wpada ot tak....trudno trzeba mieć nadzieję ze jednak się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×