Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wciaz oczekujaca

Nie moge zajsc w ciaze..

Polecane posty

Gość do niunieczka27
a co to jest 5 mc sraran:o to ze z pierwsza i drugs ciaze ci sie udalo to nie znaczy ze z 3cia ciaza bedzie bach... ludzie sie po 5 lub wiecej lat staraja o jedno a co to jest piec miesiecy nie mozna miec wszystkiego ciesz sie ze masz juz dwojke innivnawet1 go sie doczekac nie umia wiec nie pisz o niesprawiedliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy to przeżywa na swój indywidualny sposób,to że nie może sie doczekać upragnionego dziecka i nie ważne uwierz mi czy jest to 1wsze czy 5te dziecko,każde jest bardzo wyczekiwane na swój sposób i sie nie wypowiadaj jak nie wiesz co ja przezywam,a 5ty miesiac staran to dla mnie baaaaaaaaaaaaaaardzzzzzzzzzzzzo długo....ale mam sile poczekac jeszcze trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzabella33
I słusznie, czekaj, będzie wszystko dobrze. Tylko o foliku nie zapominaj bo to podstawa kiedy się planuje ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colanka
Oj tak, o foliku trzeba pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komminowska
O kwasi foliowym na pewno też powinien poinformować nas lekarz ginekolog. Juz w momencie kiedy jesteśmy u niego na wizycie i mówimy o tym ze planujemy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_lodowego_ogrodu
Ja bym tam na tonie liczyła - oczywiście zależy od lekarza, ale nie wszyscy o tym informują swoje pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie można się poddawać. Poza tym z tego, co tutaj piszecie wychodzi, że bardzo duże znaczenie ma to, do jakiego lekarza się udamy, bo jedni opowiedzą o wszystkich możliwych metodach, a inni potraktują temat po macoszemu. A jeśli któraś będzie szukać dobrej kliniki, gdzie można się udać po poradę, w sprawie trudności z zajściem w ciążę to Invimed w Poznaniu jest bardzo dobrym miejscem, dużo się u nich zmieniło, mają nowoczesny sprzęt i świetnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folik to podstawa, nie można się do wystrzegać, wręcz przeciwnie, nie wolno zapominać o kwasie foliowym bo możemy narazić własne dziecko na wodogłowie na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie o kwasie foliowym powinno sie pomyslec w momencie kiedy własnie juz myslimy o dziecku. I ja tak bym na Waszym miejscu wlasnie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie brałam i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, w takim przypadku kwas foliowy musimy koniecznie zaczać przyjmować juz od samego początku. Jednak liczy sie zdrowie naszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z partnerem też długo staraliśmy się o dziecko ok 4 lata i dopiero teraz się udało jestem w 4 miesiącu :) mimo tego że nie dawali nam dużych szans. Najważniejsze jest nastawienie i nie myślenie ciągle o dziecku, ciąży bo to rozwala psychikę. Jak czegoś bardzo chcesz to będziesz to miała tylko bądź cierpliwa, a zobaczysz że dwie kreski na teście pojawią się niespodziewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać folik powinni przyjmować wszyscy, nie tylko kobiety starające się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie ma sie co zastanawiac bo kwas foliowy jest tutaj bardzo wazny i trzeba własnie pamietać o nim kiedy zachodzimy w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez np. Folik to nie suplement. A kazda mama wie jak wazne jest przyjmowanie kwasu foliowego przed ciąża i w jej okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Kwas foliowy powinni przyjmować wszyscy-i kobiety i mężczyźni-starający się o dziecko.Są też specjane suplementy tylko dla mężczyzn (jak np.PRO-MEN) które mogą podobno nieco poprawić jakość nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Feminovit. Biore już drugie opakowanie. Poleciła mi go pani farmaceutka, więc ja jej całkowicie zaufałam i myślę że jeśli chodzi o najbardziej zbilansowany suplement to miala 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×