Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolin..

Zna ktoś dobry przepis na sałatkę z tuńczykiem ?

Polecane posty

Gość Karolin..

:-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitte
ja robie najprostsza a pyszna-tunczyk,kukurydza i majonez Mieszamy i wcinamy Jest bardzo smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Tuńczyk, jajko na twardo pokrojone w grubą kostkę, groszek, ser żółty starty na grubej tarce, szczypiorek, trochę majonezu, mała łyżka musztardy, przyprawy. 2. Tuńczyk, czerwona fasolka z puszki, ugotowany makaron- ja biorę muszelki, pomidorki koktajlowe, trochę majonezu, przyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tak: tuńczyk (w kawałkach w sosie własnym), jajko na twardo, kukurydza, ogórek konserwowy i majonez (plus ewentualnie ser żółty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię taką: woreczek ryżu ogórki konserwowe (kilka sztuk) tuńczyk w oleju (2 puszki) fasola czerwona (1 puszka) majonez jajko gotowane (opcjonalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie inaczej pokrojony por,starty ser żółty, troche majonezu,tunczyk,jajko gotowane na twardo pokrojone w kostke-posiekane a potem znowu por,ser,majonez itd. pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiki - robię niemal identyczną :) ­ tylko nie daję majonezu (olej z tuńczyka wystarcza) i dorzucam czerwoną cebulę. no i u mnie jajca są obowiązkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w składzie, poza tym co u Was, są jeszcze ogórki konserwowe (w wersji maksymalnie wypasionej :)). Czasem też zamiast samego majonezu daje majonez wymieszany z musztardą. na szybko, jak nie jestem przygotowana, to mieszam, jak lolitte, 2 puszki tuńczyka z jedną kukurydzą + majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie próbowałam dodawać ogórka konserwowego, a tak myślę, ze fajnie zaostrzyłby smak- dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpkNet
Makaron drobny (ten co ja daję wygląda jak ryż),jajko , ogórki kiszone ,szczypiorek, tuńczyk jeden w oleju w kawałku, druga puszka w sosie własnym w kawałku, papryka czerwona i żółta, kukurydza , pieprz ,sól ,łyżka majonezu do smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpkNet
Ale smaka sobie narobiłam , ale wytrzymam do świąt , bo teraz się odchudzam ,a sałatkę to bum odrazu całą miske zjadła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanelcia
Tuńczyk w sosie własnym + kasza kuskus + ogórek konserwowy + cebulka + jajko na twardo + 2 łyżki oleju rzepakowego i gotowe :) (tylko nie iść na łatwiznę i nie kupować tuńczyka w oleju! nie wiadomo nigdy jaki tam olej jest, a jak sami dodamy olej rzepakowy to przynajmniej wiadomo, że jest zdrowo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×