Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vicewersa

chyba sie zakochalem w kafeteriance!

Polecane posty

Tak, ja jak najbardziej poważnie :p Nie znoszę wąsow u faceta. Do tego stopnia, ze nawet możliwośc, ze je nosisz byłaby dla mnie problemem. Ludzie nie lubią gejów, Arabów, transwestytow - a ja nie lubię wąsaczy. Nobody perfect :D nawet ja czasem zachowuje się irracjonalnie. Do potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
dzień dobry moja ...Pumo.kawa smakowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
nie,nawet o tym nie pomyślałem.jak się czujesz, zdrówko wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wraca, dziękuję. Aż za szybko nawet :D gorączka minęła i teraz nie wiem, co mam z tobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
ok, gorączka związana z chorobą ; ) minęła, tylko dlaczego teraz zastanawiam Cię ja.myślisz, że możesz?jeśli tak,to co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, wróciło mi zdrowie i wrócił zdrowy rozsądek. Bo właściwie to co ja robię? Gadam sobie z facetem, o którym nic kompletnie nie wiem uprawiając jakiś dziwny taniec godowy. Otrzezwilo mnie. Przestałam mruczeć. Ide w las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
cóż,Twoje mruczenie jest rozkoszne,więc aby go nie brakowało lepiej nie wypuszczać Cię z łap bo pójdziesz na inne terytorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
nie jesteś(pamiętasz morał bajki o księciu?).jednak wolisz być dzikim kotem niż koteczką więc... poza tematem-nie lubię golić się codziennie więc tego nie robię ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, nie lubiaacy się golic kocie - może mi w końcu zdradzisz chociaż ile masz lat, hm?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
czemu "w końcu"-nie pytałaś wcześniej o to.i znowu coś za nic? : ) niech Ci będzie-jestem trochę starszy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za aptekarska dokładnośc! I Pisałam, że przeszkadza mi to, ze nic o tobie nie wiem. Prawidłowa reakcja wtedy powinno być pytanie "A co byś chciała wiedzieć? " ;P I I Nie musi być za darmo. Zwykle odpowiadam na pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
według Ciebie lepiej przeczytać pełny życiorys czy powoli odkrywać drugą osobę?osobiście wolę nutkę tajemniczości(swoją drogą ja również zbyt wiele jeszcze o Tobie nie wiem, a to zachęca mnie do tej gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie pełny życiorys, ale dobrze jest mieć jakis punkt zaczepienia. Ja z natury jestem dość nieufna, osoby zbyt tajemnicze odbieram jako ludzi próbujących coś ukryć. Wolę otwartość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
myślę,że nieufnym można być względem osób,które mogą nas w jakiś sposób skrzywdzić.mam nadzieję,że nie dałem Ci powodów abyś tak mnie postrzegała.cieszą mnie rozmowy z Tobą i miło mi,że jednak nie poszłaśw las.może jeszcze kiedyś zamruczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może. A powiedz mi jeszcze skąd się biorą te twoje znikniecia? Włączają ci internet tylko raz na dwa dni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
często jestem poza domem,tylko tyle.pisanie z telefonu jest ,przynajmniej dla mnie, niepraktyczne.teraz ponownie muszę wracać do pracy więc życzę Ci miłego popołudnia moja... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×