Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vicewersa

chyba sie zakochalem w kafeteriance!

Polecane posty

Gość czytam
oczywiście,że chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto więc zakończenie: I Królewicz oczywiście pomny odpowiedzi jakiej udzieliła mu wiedzma z bagien pozostawił wybór żabie. I jak to w bajkach bywa- zahuczalo, zajasnialo i żaba zamieniła się w piękna krolewne. Usmiechnela się do krolewicza i rzekła: -krolewiczu, w nagrodę za twa dobroć i mądrośc pozostanę piękna tak za dnia, jak i w nocy. I I żyli długo i szczęśliwie... I A teraz ostatnie pytanie: jaki moral płynie z tej bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
coś w rodzaju:nie słuchaj innych,decyduj sam? przynajmniej tak mi się teraz wydaje.jak wymyślę coś jeszcze to mogę dopowiedzieć? swoją drogą, ponownie Cię podziwiam, teraz za wytrwałość: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moral brzmi : nie ważne jest, czy kobieta jest piękna, czy brzydka, w środku i tak pozostaje wiedzmą. :P Generalnie to lekko spieprzylam tę bajeczkę, bo w ogóle tej żaby w niej nie powinno być, a królewicz powinien ożenić się z wiedzma :D No ale trudno! :D I A co do wytrwałości, to nie wytrwałośc, a nałog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
bajka fajna,czekam na następne. Twój nałóg jeszcze lepszy-niegrożny dla Ciebie,przyjemny dla mnie. mam nadzieje,że masz takich więcej ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to jeszcze jedna szybka zabawa: wyobraz sobie siebie jako zwierzę. Jakim zwierzęciem się widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
pumą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ouuu.. Aż poczułam pod palcami wyobraźni dotyk tej siersci.. A jako jakie zwierzę mnie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
przyjemna? oczywiśćie jako samicę pumy ; ),nie ma innejopcji, przecież to przepiękne koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kruca fuks! Tu mnie szczerze zaskoczyłes :D Nie spodziewalam się takiej odpowiedzi. Ale to chyyyyyba dobrze ;) przynajmniej jeżeli wierzyć psychologom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
przyznam się,nic nie wiem o psychologii,ale jeśli Cię zaskoczyłem to napewno dobrze ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę jeszcze tak całkiem pozatestowo i niebajkowo zadać jeszcze jedno pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zapytać mogę zawsze - najwyżej nie odpowiesz :D Jak zaczynaliśmy rozmawiać powiedziałes, ze coś cię kiedyś we mnie zaintrygowalo (tzn jakąś moja wypowiedź) o czym wtedy pomyślałes? O czym wtedy pisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
to były dwa pytania : ) więc teraz odpowiem na jedno. pomyślałem,że bardzo chciałbym Cię poznać(dla jasnośći nie pisałaś wówczas o erotyce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy odpowiesz na drugie? 😭 I A w ogóle, to jesteś większym nocnym markiem ode mnie! W PL już jest po 1. No chyba że pracujesz na nocna zmianę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
sądzę,że wkrótce. jestem nocnym markiem i nie pracuję na nocną zmianę. jeśli mogę spytać-jesteś w Polsce? i czy chcesz już iść spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mieszkam w Polsce, mieszkam w UK. Tu jest dopiero po północy. Kończę oglądać jednym okiem film na YT i sądzę, ze kiedy się skończy to sen się o mnie upomni. Ale to za jakieś 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
nie chcę Cię zamęczać więc może uciekaj pod kołderkę a cdn. może dzisiaj będziesz miała miły sen i wyśnisz happy end-tego Ci życzę.ja jeszcze trochę posiedzę więcjeśli tylko chcesz to pisz,będzie mi(a może nam?-mam nadzieję)miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czujesz się zasypany lawina pytań? Bo ja, obawiam się, mogę tak bez końca :D pytań mi nigdy nie zabraknie! :D :D Może się zdarzyć, ze zniknę w pol zdania, bo jestem spiaca, ale boli mnie cała klatka piersiowa od pokaslywania i mi to usnac nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
zróbmy tak:przytul się do podusi i pomyśl o czymś miłym,a jutro jak się obudzisz opowiesz mi swój sen.szkoda,że nie mogę Ci pomóc,chętnie bym został Twoim osobistym lekarzem ; ) nie czuję się zasypany pytaniami ale może kiedyś dokończymy test z pumami?Spij słodko moja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
nie wiem skądta ten jęzor,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze więc! Oddaje się w ramiona Morfeusza. Zobaczymy co mi się wysni... Dobrej nocy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
dzień dobry: ) wyspana? morfeusz był łaskawy dzisiejszej nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Dzień dobry! No powiedzmy, ze się wyspalam ;) ale za to obudzilam się z piękną chrypą :D chodzę sobie i śpiewam i sama z siebie się śmieję jak pieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
a sen był czy morfeusz odwiedził kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
szkoda,może dzisiejszej nocy... jeśli masz chwilkę to co z tą pumą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×