Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vicewersa

chyba sie zakochalem w kafeteriance!

Polecane posty

Gość czytam
tego nie powiedziałem. 1-lubię z Tobą rozmawiać 2-zaintrygowałaś mnie 3-nie jestem bałaganiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to już coś. Ale nie jesteś pedantem? Nie biegniesz do łazienki za każdym razem kiedy dotkniesz psa? Nie układasz olowkow w szeregi? I A co byś zrobił widząc, że twoja partnerka właśnie je krakersy w łóżku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
dał jej coś do picia.nie nie jestem,daleko mi do ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to całe szczescie. Gdybyś był ideałem musiałabym spędzić resztę czasu na podziwianiu ciebie. I Ok, zaintrygowalam cię - a czym ty mnie zaintrygujesz? No oprócz tego, że nic o tobie nie wiem? Masz przewagę, bo podczytujac mnie wcześniej miałeś czas czegoś tam się o mnie dowiedzieć, poznać niektóre moje opinie, reakcje, a ja muszę zaczynać od zera. To nie jest fair! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
nie podczytywałem Cię wcześniej. Ty odezwałaś się kiedyś gdy coś napisałem ale przyznaję właśnie czytam Twoje wypowiedzi i coraz bardziej hmmm........ nie sądzisz,że ciekawie jest zaczynać od zera,z miłym dreszczykiem,ciekawością,oczekiwaniem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie podczytywales to czym cię zaintrygowałam? Tym wpisem na początku tego tematu? W takim razie czytaj! W końcu zanim się pocaluije żabę warto chociaż dowiedzieć się jakiego jest gatunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
absolutnie nie było złowieszcze. żabę to całowała jakaś księżniczka jeśli się nie mylę. ten wpis był fajny ale zrobiłaś to wcześniej,kiedyś Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zrobiłam wcześniej? Napisałam o zabie? to nawet kilka razy. Znam taka inna wersje bajki o zaczarowanej zabie, może kiedyś ci ja opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa! Że zaintrrygowalam cię wcześniej! Widzisz chyba ty mnie też, bo przestaje myśleć :D A bajkę o zabie i tak ci kiedyś przy okazji opowiem żeby dowiedzieć się jaki moral z niej wyciagniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
chętnie wysłucham, tylko obawiam się ,że to będzie jak egzamin. łaskoczesz moje ego przestając myśleć ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, to nie egzamin, to raczej żart. Choć daje odrobinę do myślenia ;) A może twoje ego wkrótce zacznie mruczec jak kot?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
koty mruczą gdy są czule głaskane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mruczy też gdy jest głodny :D Znikam na trochę. Tzn będę miała zajęte ręce, mokrymi ciężko sie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co byś zrobił widząc, że twoja partnerka właśnie je krakersy w łóżku? " Dałbym jej orzechy, krakersy nie są dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andro, kiedyś ktoś mnie zapytał żartem czy wiem jak najszybciej można zerwać z pedantem. No i właśnie odpowiedź była: zjeść paczkę krakersow w jego łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam, okruchy mam w nosie. Po prostu orzechy zjadłbym razem z Tobą, a krakersy sama byś zajadała, bo ja nie lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. My razem w łóżku to co najwyżej orzechy możemy sobie pochrupac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
witam ponownie.jak mija wieczór,kąpiel była przyjemna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca, przyjemna i słona ;) Zlapalam od młodej wirusa i mnie właśnie grypka łapie. Już czuję, że zaczyna mi się katar. Musiałam się wygrzać. Na szczęście jutro nie muszę nawet z łóżka bardzo wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
więc uciekaj od niej.coś na rozgrzewkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się, ale właśnie nie mam w domu żadnej asekuracji! Zwykle cała zimę uprzyjemniam sobie walkę z wirusami herbatą z cytryną i koniakiem. A teraz jakoś zapomnialam kupić :( Zostaje herbata z imbirem (ble!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
i wyobrażnia ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wyobraźni to ja mam aż nadto ;) I Duchu, a wiesz, że dobrej whisky to bym się napiła. Chyba z pol roku temu pilam ostatnio. Może nawet więcej. Ostatnio jakoś tylko tak elegancko, winko, ę-ą tralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
trzepię pisiora. zaraz trysnę na ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
Janusz brałbym Cię analnie ochhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
więc może ją uruchom przed słodkim snem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×