Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łoliił

Prezent dla dziewczyny na mikolajki

Polecane posty

Gość Łoliił

Witam mam pytanie.Chciałbym kupić coś dziewczynie na mikołajki no ale nie wiem co mógłbym jej kupić,ponieważ moja dziewczyna jest z charakteru taka,że nie lubi dostawać prezentów nawet jak jej nic nie mówiłem o prezencie,którym jej dałem to odmawiała przyjęcia go,ale udało mi się wyprosić,aby przyjęła także nie wiem czy mam jej coś kupić,bo np. co będzie jak jej kupiłbym a ona powie,że nie weźmie tego.. z drugiej str. nie chciałbym,aby wyszło tak,że jakby jakaś jej koleżanka dostała prezent od chłopaka to,aby sobie nie pomyślała,że nie chciałem jej nic dać lub coś.No i też było tak,że jak udało mi się ją namówić,aby wzięła prezent to potem się jej przykro zrobiło trochę,bo ja jej dałem prezent,a ona mi nie dała.Wiem z jakich powodów no ale potrzebne to jest tutaj.Także czekam na podpowiedzi/dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietą Być Kobietą
A może delikatna niezobowiązującą biżuterię? W sklepie internetowym www.ambertic.pl 3. grudnia jest dzień darmowej dostawy kurierem, czyli już następnego dnia otrzymasz zamówiony towar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za biżuterią sprawdż na www.kuzniasrebra.pl na pewno znajdziesz coś ciekawego. Ja kupiłam tam prezent dla siostry na urodziny i bardzo się jej spodobał , choć jest bardzo wybredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Betty :)
Najlepiej dać wobec tego coś niezobowiązującego, np. tradycyjnie - czekoladki, tylko jakieś wyjątkowe, np. http://www.roxanne.pl/czekoladki-na-swieta - lizaczek-bałwanka z czekolady. Pamiętam lizaki tego typu z dzieciństwa, były rozkoszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko na mikołajki
zanim coś kupisz, przeczytaj krótki poradnik, jak dobrać prezent, żeby dziewczyna była zadowolona: http://www.tesco.pl/boze-narodzenie-2012/poradniki/prezenty/jak-wybrac-odpowiedni-prezent-pod-choinke-dla-kobiety.php Ostatecznie, jak nie będziesz mógł się na nic zdecydować, kup bilety do kina lub na koncert i wybierzecie się na niego razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu facetowi powiedzialam co chce - zeby nie bylo nieporozumien:) marzylam o bransoletce Shains (30 zl + dostawa) - wyslalam linka i czekam na ukochanego Mikolaja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproś ja na kolacje, możesz ja sam przygotować. Po kolacji daj jej sexy menu, które sam zrobisz. Wypisz kilka opcji na przystawkę, danie główne i na deser. Na przykład przystawką może być do wyboru masaż, romantyczna kąpiel lub spacer i namiętny pocałunek. Moja dziewczyna gdy jej to dałem zaznaczyła wszystkie opcje. Nie powiem co było na danie główne i na deser, wszystko jest w książce. Pomysł pochodzi z książki Sztuka Obdarowywania Kobiet. Są tam setki pomysłów dokładnie opisanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×