Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość George23

Ciuchy dla mężczyzn

Polecane posty

Gość George23

Witam. Znacie może jakieś dobre sklepy czy strony internetowe z ciuchami ? Chodzi mi o to, że mam dobrą budowę, jestem szczupły oraz mam wzrost 180cm i poszukuję jakiś swetrów w których było by widać, że mam dobrą budowę. Nie chcę jakiś swetrów które by były na mnie źle dopasowane. Kiedyś zawsze nosiłem do końca liceum bluzy i jeansy typowo, a teraz chce zmienić swój styl jeśli chodzi o ubrania. Teraz mam parę spodni bawełnianych i swetrów. Jak macie jakieś fajne porady jak się fajnie ubrać to z chęcią skorzystam. Proszę o porady dziewczyn w szczególności. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Thomas
Męskie ubrania są nieciekawe i robione na jedno kopyto...więc kombinowania dużo nie będzie. Spróbuj w używańcach. Tam jest dużo,różnorodnie i tanio. Najlepiej wywierz się z koleżanką żeby oceniała i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1945
Weź przejdź się do najbliższej galerii handlowej tam na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie. www.chort.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiczka2
Mój chłopak bardzo często zamawia dla siebie ubrania w sklepie: http://ombre.pl/ Mi również zdarzyło się co nieco tam mu kupić z różnych okazji (dnia chłopaka itp...). Mają tam fajne sportowe ciuchy na co dzień więc myślę, że na pewno znalazłbyś coś dla siebie. No i mają tam takie dopasowane sweterki o jakie Ci chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenekkk
rosiczka2 Czemu moj antyvirus zablokowal owa strone? Czyzbys propagowala virusy, trojany - ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilian
Z moich obserwacji wynika, że najlepszym sklepem odzieżowym z markowymi ciuchami jest www.superstar-originals.pl . Często kupuję u nich ubrania bo są poprostu wytrzymałe no i mają swoją gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
Zbyt dużo sklepów to nie znam tego typu, ale dobrze mi się kupowało przez stronę www.modini.com.pl . Wszechstronny wybór, w tym bardzo dużo koszul. Kupowałem też tutaj spinki do mankietów, bo mi brakowało takiego dodatku. Ogólnie ceny konkurencyjne, dużo renomowanych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×