Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doriiiii

Schudnac do slubu!

Polecane posty

Gość doriiiii

10.10.2013 ale wiadomo - suknie slubna trzeba kupic szybciej. 160cm , 66 kg i 4 miesiace do ostatecznego efektu. Bieganie? Rowerek treningowy? Dieta - nie drastyczna, ale zdrowsze rozsadniejsze jedzenie typ u mz. :) Czego powinnam sie trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FactoryBody
Jedz 5 racjonalnych posiłków dziennie, pij wodę i ruszaj się! :) Wybierz taką aktywność, która będzie sprawiała Ci najwięcej przyjemności, żebyś nie musiała się zmuszać :) Trochę samozaparcia i dyscypliny, a efekty będą ogromne! www.factorybody.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim trzymaj sie racjonalnego jedzenia i czytaj artykuły na temat rożnych diet ktore układaja specjaliści,a nie kolezanki z forum ktore to np schudly na diecie gruszkowej czy tez na piciu samej wodzie :D. Ogranicz węglowodany i tłuszcze,najlepszym tłuszczem jest oliwa z oliwek, musisz zwiększyć białko żeby Ci z pierwszej kolnojsci z mieesni nie zlecialo i heja :) polecam ćwiczenia jillian micheals 30 day shred albo ewy chodakowskiej. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergfdsz
Ja schudłam dzięki Yerba Mate ( i chudnę dalej;) ). Polecam szczególnie tą z dodatkiem ziół, fajnie działa na trawienie i dzięki temu brzuszek robi się płaski;) Yerba pomogła mi w walce z kompulsywnym jedzeniem i podjadaniem ;) W zasadzie pozbyłam się obu problemów, jem regularnie, między posiłkami popijam Yerbę, żeby dostarczyć energii, witamin. Super rzecz, Yerba sprawia, że jedzenia już nas tak nie interesuje jak wcześniej ;) No i do tego mnóstwo witamin! To jedyna rzecz, jaką moge polecić jako wspomagacz odchudzania (wszelkie tabletki, diety cud, herbatki i toniki oczyszczające za mną-szkoda kasy). A Yerba jest tania i wydajna ;) Paczka 500g już za 15 zł ;) Jak jeszcze ktoś porzuci kawę na rzecz Yerby, to w zasadzie wyjdzie mu taniej w miesiecznych wydatkach ;) Poczytajcie na blogu o Yerbie o jej niesamowitych właściwościach: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
od dłuższego czasu jestem na 1200 kcal nic nie chudnę wykupiłam kilka zabiegów wyszczuplajacych aktualnie chodzę 3x w tyg. na basen, płuwam 50 min w tepie umiarkowanym i widac efekty! polecam basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
do ergz.. a co yerba się nie sprzedaje,że zaśmiecasz wszyskie fora??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZERA Dupcina
Po co masz chudnąć jak i tak przytyjesz po ślubie? Skoro jesteś takiej masy jak teraz to prędzej czy poźniej natura wyjdzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriiiii
Nie chce schudnac 10 czy 15 kg. Zejscie do 60 kg wystarczajaco mnie uszczesliwi. Zalezy mi aby wysmuklic swoja sylwetke cwiczeniami, glownie brzuch. :) Dlatego chce to zrobic zdrowo i rozsadnie. MZ stosuje od jakichs 2 tygodni, jem to co lubie w zdrowszej wersji, niestety nie systematycznie. Dziekuje za wszystkie komentarze. Czytam fora, zamobilizowalam sie do cwiczen. Do slubu uda mi sie osiagnac sukces. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriiiii
DUPCINA - moze jest to dla Ciebie dziwne, ale w dniu slubu nie chce wygladac jak zawsze. To jest wyjatkowy dzien i bedzie wyjatkowa noc... Kiedy wysmukle swoje cialo we wszystkim i w kazdej pozycji bede wygladala i czula sie swietnie. Poza tym... Mysle, ze kazdy powod jest dobry aby sie zmobilizowac i wziac do pracy nad soba. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×