Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

viobe1

27 tydzien ciąży -przyrost wagi

Polecane posty

Hej dziewczyny czy to normalne, że w 27 tygodniu przytyłam tylko 2 kg? usg bede miała dopiero za miesiac i zastanawiam się czy to normalne bo moje znajome w tym czasie były dużo grubasze odemnie. u mnie nie widac zebym wogóle była w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz mama
a szczupła jestes czy przy kosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przy kości, a w ciąży schudłam masakrycznie. Teraz leci mi do 22 tygodnia ciąży a na plusie mam 1 kg. Pierwsze ważenie miałam w 2 miesiącu ciąży, gdzie i tak już sporo schudłam w porównaniu do wagi sprzed, a od 13 tygodnia waga nawet spada w dół. Lekarz jednak jeszcze nic nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz mama
moj sie cieszy, ze narazie nie tyje. Jestem w 22 tyg i tez jestem przy kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od razu lekarza zapytałam, ile mogę przybrać bo swoją wagę już mam. Lekarz oceniła moją posturę i powiedziała, że tak 10-12 kg. Połowa ciąży i jeden kg na plusie :D więc chyba zmieszcze się w tym przedziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 26 tyg
i przytyłam 3kg, Jak do tej pory lekarz nie zwrócił uwago na to ze tylko tyle przybrałaś na wadze to nawewno wszystko jest w normie. U mnie wszystko jest w pozadku i dziecko dobrze sie rozwija mało przytyłam bo jesc nie moge i jem w sumie na siłę. Moze tez tak być ze jesli jestes kobieta przy kości i dla tego pomalu przybierasz na wadze.Nie ma sie czym martwic napewo wszystko jest dobrze:-)A kiedy miałaś ostatnie USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie własnie na odwrót bo tyle miesiecy juz mineło a po mnie ciagle nic nie wiać. za 3 miesiace rodze a tu nic i nic. jeszcze nie znam zadnej dziewczyny która tak mało przytyła wiec troche się martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie usg mialam w 20 tyg i zapomniałam zapytać ile dzidzia waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×