Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DecoRoom

Aranżacja w stylu retro

Polecane posty

Gość DecoRoom

A Wam podoba się taki styl retro? Czekamy na Wasze opinie. www.decoroom.eu/realizacje/mieszkanie-pruszkow-70-m2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wam sie style pomieszały
ŁAZIENKA-retro to jest co najwyżej bateria wannowa, bo już ta umywalkowa jest zwykłą nowoczesna, to samo uchwyty:-O kuchnia-meble retro,ale juz zlewozmywak z baterią nie, a piekarnik retro dlaczego skoro założeniem aranżacji było utrzymanie wnętrza w tym stylu nie trzymacie się tego , a aranżację traktujecie wybiórczo? ten srebrny zlew w kuchni pasuje tam jak pięść do oka!! słabe to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam retro, ktore nie jest zadnym retro ja napisal ktos powyżej. Wasze wizki to dopiero tragedia :o radze podciagnac sie z maxa bo aż straszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wam sie style pomieszały
klamki w drzwiach też są nowoczesne-gdzie tu retro???? a w/w umywalka to ta koło prysznica a w prysznicu to które elementy są w stylu retro :-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aranżacja w tym stylu kojarzy mi się z oryginalnymi kolorami ścian m.in. pastelowymi :) np. coś z palety kolorów Flugger na 2014 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Uwielbiam styl retro:) Niedługo przeprowadzam się do nowego mieszkania i mam zamiar urządzić je w takim stylu. Najpierw jednak chcę zrobić wizualizację na http://zbudujmyto.pl/ by mieć pewność, że wszystko będzie do siebie pasować. Zastanawiam się też nad zastosowaniem jakiś ekologicznych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×