Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Manuel33

Jak zagadać do dziewczyny ?

Polecane posty

Gość Manuel33

Witam. Od niedawna jestem po maturze, na studia nie udało mi się załapać, a z pracą jest słabo po tym jak mam skończone tylko liceum. Nudzę się przez większość dnia i nie wiem co począć. Chciałbym poznać jakąś dziewczynę tylko nie wiem gdzie i to co najważniejsze - nie wiem jak zagadać. Jestem bardzo nieśmiały i nie mam pojęcia jak rozpocząć rozmowę. Jeśli chodzi o mój wygląd to myślę, że nie jest tak źle. Mam 180cm, jestem szczupły, lecz jednak nie mam twarzy niczym Brad Pitt czy jakiś aktor :D Raczej jestem przeciętnej urody, choć jestem dobrze zbudowany. Najgorsze jest to ,że mam niską pewność siebie i nie wiem jak zagadać do jakiejś dziewczyny. Nie chcę być wiecznie samotny, więc muszę coś działać tylko jak ? Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARS78
Na początek uśmiech i powitanie. Jeśli dziewczyna jest miła, to odpowie z uśmiechem i będzie można pociągnąć rozmowę. Na początek wystarczy nawet skomentowanie pogody ;) Gorzej jak trafisz na nieśmiałą kobietkę, wtedy może być ciężej - no ale próbować warto. W końcu przełamiesz swoją niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadyga do orzechów
Jak nie masz co ze sobą zrobić w ciągu dnia to zapomnij o jakichkolwiek randkach, bo nawet jakbyś się z kimś umówił to o czym jej będziesz mówił, czym ją zainteresujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuel33
Myślę, że miałbym z nią o czym gadać. Potrafiłbym słuchać, ale i też zadawać pytania czy mówić o sobie. Najgorzej, że nie wiem zawsze co powiedzieć do takiej dziewczyny jak będę chciał ją zapoznać. Okropnie się też zaczynam jąkać przy dziewczynach. Bardziej komfortowo się czuje przy chłopakach, może przez to, że przez wiele lat grałem w różnych klubach piłkarskich. Zawsze miałem słaby kontakt z dziewczynami. Wiem, że teraz ktoś mógłby mi napisać, że może jestem gejem czy coś w tym stylu, ale nie, nie jestem ;p Nawet mi taka myśl przez głowę nie podchodzi, że miałbym być z facetem. To z osobą płci pięknej wiąże plany na przyszłość ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Zanim zagadasz do dziewczyny, musisz nabrać pewności siebie, bo jej brak i zdenerwowanie dziewczyna wyczuwa od razu i to nie robi dobrego wrażenia. Jeśli facet jest pewny siebie, to każde zagadanie (ale na poziomie) dziewczynie się spodoba, bo lubimy, jak faceci okazują nam swoje zainteresowanie. Dlatego bez sensu jest zadręczać się, jak zagadać. Pokochaj najpierw siebie, a nie będziesz miał problemu ze spontanicznym zagadaniem, o czymkolwiek. Facet musi być pewny swojej wartości, ale nie przesadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekaman jak a jak
u mnie w pracy jest tak sytuacja na spotkaniu firmowym jednym z wielu koles stratował do Ewy az w końcu ja do tańca poprosił cały wydzi8ał miał pożywke ale widac jemu sie opłacało zdaje sie ze Ona tez nim zainteresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuel33
Pytanie tylko jak nabrać takiej pewności siebie ? Mogę iść zagadać do dziewczyny, jak mi odmówi to nie będę rozpaczać, bo mam mocną psychikę. Po prostu dalej bym podążał w życiu. Z tą pewnością siebie jest najgorzej właśnie u mnie i z gadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
nie wiem :D tego chyba życie uczy najważniejsze to się nie garbić i nie chodzić jak pies z podkulonym ogonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuel33
Gdzie poznać dziewczynę ? :D Na spacerze po centrum miasta ? Jakieś pomysły podajcie gdzie mógłbym zagadać do jakiejś dziewczyny ;p Najlepiej tam gdzie nie jest tłoczno, abym ja się nie wycofał, a dziewczyna by się nie poczuła nieswojo. Wkońcu trzeba coś ze sobą zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
nieważne gdzie, ważne żeby się podobała mi się bardzo podoba jak facet się nie przejmował że naokoło jest dużo ludzi i mogą podsłuchiwać, bo to świadczyło o jego pewności siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuel33
Jedne dziewczyny to dobrze odbiorą, a jak trafię na taką osobę nieśmiałą jak ja to z pewnością mogło by to ją przytłoczyć. Muszę dobrze trafić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
tego Ci życzę :D powodzenia :) ja tylko dodam, że irytuje mnie podejście "do niej nie mam co startować, nie moja liga" startuj do dziewczyn które Ci się podobają najbardziej jak jest sympatyczna i w porządku, to nigdy nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuel33
Jeśli zauważę, że się uśmiecha to jak najbardziej, ale tez nie będę jakiś natarczywy. Przede wszystkim patrzę na dziewczyny, które się nie tapetują. Takie to mnie odrazu odrzucają. Cenię naturalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
to dobrze. będą z Ciebie ludzie :D niektóre dziewczyny stosują też dużo tapety, bo mają problem z cerą, ale psychicznie nie mają nic wspólnego z tapeciarami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuel33
Też prawda. Jeszcze jak byłem w liceum to widziałem taką dziewczyną, która używała sporo makijażu aby zagrać swoje niedoskonałości na twarzy, ale ogólnie wygląda na normalną dziewczynę i patrząc na jej profil na FB wygląda na normalną dziewczynę, a nie jakąś tapeciarę ;p Dzięki za wszystkie rady. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki są tutej
Jestem ciekaw czy autor wcielił już coś w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszteciq
Wydajesz się być rozsądny :) Radzilabym jednak rozwiazac problem 'nic nierobienia' poszukaj jakiejs pracy albo ucz sie, zeby mature poprawic... bo marnie to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×