Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysiatysia

bol piersi po owulacji a ciaza?

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Również staramy się razem z mężem o dzidzie. Niestety nie wychodzi nam to już od pół roku.. Mam leciutko podwyższoną prolaktyne, reszta badań w normie. W zeszłym cyklu okres spóźnił mi się aż 7 dni Gdzie nigdy się to nie zdarzyło!Cykle w miare regularne 27-28 -29 dni. Kochamy się w dni płodne, staramy się i nic... a teraz (w kolejnym cyklu) zauważyłam że od razu po owulacji zaczeły mnie boleć sutki, stały się wrażliwe, a później piersi tak jakby od dołu i przy pachach. Nie chce się nakręcać, non stop testy negatywne. Tyle starań i nic. Ciekawa jestem tylko co oznacza ten ból piersi, nigdy nie zdarzyło się u mnie to tak szybko.. Jedynie pare dni przed @ i to tyle... Podczas owulacji był wzdety niesamowicie brzuch i odczuwalny ból jajników.. Beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki! Ja zawsze miałam ból piersi dwa dni po owulacji. Od roku staramy się o dzidzię. Jestem tydzień po owulacji i piersi tym razem nie bolą. Czy któraś tak miała i okazalo się ze byla w ciąży? Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej mam pytanie 🙂 2 dni po owulacji zaczęły mnie boleć po bokach piersi (nigdy tak wcześnie mnie nie bolały) również 2 dni po owulacji miałem kucie w jajnikach raz prawy raz lewy. Ból piersi mam cały czas a do okresu jeszcze 2 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatGo

Witajcie, zżera mnie ciekawość i niecierpliwość... Staramy się z mężem o dziecko. 11 dnia cyklu wieczorem zaczęłam odczuwać bol jajnika z lewej strony, bol nasilil się następnego dnia a dwa dni potem pojawił się śluz wodnisty przezroczysty z glutkami przezroczystym rano lekko podbarwionymi krwią. Tego dnia kochalismy zakładając że to ten dzień. Od tego dnia boli mnie jajnik lewy raz mocniej raz lżej, w ciągu dnia odczuwam od dwóch tygodni lekkie pobolewanie podbrzusza jak na okres ale lżejsze i ból piersi zwłaszcza przy dotyku. Okres powinnam dostać za 5 dni, bol piersi się utrzymuje a bóle podbrzusza i jajnika trochę zlagodnialy. Przed okresem bol piersi zawsze mam około tygodnia przed a bóle podbrzusza tak dzień Maks dwa przed ale nigdy od drugiego tygodnia cyklu. Dzisiejszy test ciążowy czułość 10mlu negatywny. Czy to możliwe że to ciąża a test zrobiony był zbyt wcześnie czy już sobie wmawiam że się to moze byc ciąża przez to że bardzo bym chciała? Czy ktoś miał podobnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×