Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aka121

osuszacz powietrza

Polecane posty

Gość aka121

Pytanie do osób ,które miały bądź mają problem z wilgocią w domu.Czy stosowaliście (wypożyczyliście) taki profesjonalny osuszacz powietrza?Jaki daje rezultat i po ilu dniach?Zastanawiam się nad wypożyczeniem takiego profesjonalnego osuszacza,który zbierze mi w ciągu doby nawet 10litrów wody,kiedyś miałam taki tani za 200 zł ,ale nie zdał egzaminu ,gdyż zbierał po calym dniu głośnego chodzenia niecałe pół szklanki. Dodam ,że jesienią wilgoć w domu przekracza 80%,budynek ocieplony,wietrzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercy
Najskuteczniejszy będzie osuszacz kondensacyjny, ale najpierw musisz ograniczyć gromadzenie się wilgoci w domu (wentylacja). Inaczej taki osuszacz musiałby chodzić non stop (na szczęscie ma higrostat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka121
Dziękuję za odpowiedź bercy i podnoszę temat,może ktoś mi jeszcze cos podpowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaJola_1
Temat wydaję się stary, ale może pomogę. Według mnie jak masz wilgotne mieszkanie to może warto jednak zainwestować w osuszacz powietrza. Tym bardziej, że może to mieć zgubny wpływ na Twoje zdrowie. Klimat sklep? Nie słyszałam. Mówisz, że specjaliści? No teraz to nie jest mi potrzebne, ale może w przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YokaKoka
Ja też bym się udała do specjalistów. Może warto rzeczywiście do tego klimat sklepu zawitać? Napisz do nich maila. To nic nie kosztuje. To nie jest równoznaczne z kupnem. Jak nie chcesz to nie będziesz musiała tego kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz wertylka
kupywałem kiedyś w klimat sklepie. transkacja przebiegła pomyślnie, więc możesz śmiało coś zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×