Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sabrina70

Prywatna szkoła

Polecane posty

Gość Sabrina70

Jaka jest wasza opinia dot. Prywatnych szkół ? Sama chce posłać do gimnazjum prywatnego moją córkę. Ta szkoła wydaje się wporządku ładnie urządzona,wysokie wyniki w nauce i teście gimnazjalnym... Jednak słyszałam że do szkół prywatnych chodzą bogate snoby i wszyskich interesują tylko pieniądze.Tak rzeczywiście jest ? Mam czas jeszcze ale już sie zastanawiam nad gimnazjum i chce aby szkoła była dobrym wyborem. Dziękuje że przeczytałeś ten moj długi wywód prosze zostaw kom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina70
Nie odpowie mi nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilam_tam1368
Chodziłam do prywatnej szkoły i wcale nie otaczały mnie bananowe dzieci (chociaż się zdarzały, z resztą tak jak w publicznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola ..
nie oszukujmy sie ale wysylajac corke do prywatnej szkoly odbierzesz jej młodzienczą wolność .. dla ciebie to moze i lepiej bo nie bedzie chodzic na wagary i pic piwa ;p a dla niej ?? jak nie przezyje tego w wieku nastu lat to pozniej a poznej bd juz gorzej .. bo człowiek mlody popelnia bledy ktore mozna jeszcze naprawic a dorosłemu to juz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DolceNat
Szkoła prywatna rzeczywiście często odbiera taką typową, młodzieńczą wolność. Poza tym jest też druga sprawa. Pozytywne wyniki w nauce nie zawsze pokrywają się z faktyczną wiedzą. Płacisz czesne, więc wymagasz. Młodzież tam nie zawsze jest oceniana sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joszka

no dokłądnie, dlatego moje dzieciaki chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie i bardzo jestem z tego rozwiązania zadowolona, szkołą jest mega, mają fajnych nauczycieli i przede wszystkim widzę ze dzieciaki nie boją się tam chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoła jest na prawdę w porządku. moje dzieci chodza tam już kolejny rok i na prawdę dobrze sie uczą i sprawia im to frajdę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×