Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Muka-buka

10 lat różnicy między partnerami

Polecane posty

Gość Muka-buka

Jakie są Wasze opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest 12 lat.... To zalezy po ile macie lat, szanse ze zwiazek przetwa kiedy np. ona ma 18, on 30 sa male, ja mam 33, maz 45 i to ten przedzial wiekowy jest najbardziej bezpieczny, jestesmy juz dojrzali. Taka moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata;;;;;
taka różnica to żadna różnica jak dla mnie, pod warunkiem, że to facet jest starszy - przynajmniej ja tak wolę, byłam z chłopakiem młodszym o 3 lata i była to gorzka lekcja życia i zawsze lepiej dogaduje się ze starszymi mężczyznami - nie wiem czemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muka-buka
Mnie się też zawsze wydawało, że te ok 10 lat to dobra różnica... ja jestem ta młodsza, a najlepiej dogaduję się z facetami koło 30-stki. Jedna koleżanka ma faceta w wieku właśnie 30 lat (ona ma 20) i niewiadomo dlaczego resztę społeczeństwa to bardzo bulwersuje. Ja uważam, że to sprawa indywidualna i jeśli się dogadują, to nie ma w to nosa pchać osobom 3-cim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę przyznać racje. W młodym wieku trzeba się wychasać z rówieśnikami. Jak człowiek dojrzeje to można ewentualnie pomyśleć nad starszym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamubaba
Faceci dojrzewają później - dlatego kobieta powinna być młodsza moim zdaniem te parę lat, może nawet i 10. Kiedyś w związkach były normalne spore różnice wieku. Między moimi dziadkami było 13 lat - wszystkie koleżanki zazdrościły babci takiego dojrzałego, odpowiedzialnego i nieco zazdrosnego (a przez to lepiej dbającego) męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata;;;;;
a po co się w ogóle przejmowac zdaniem innych???to jest osobista sprawa każdego i nikomu nic do tego, ja tam bym chciała miec starszego faceta, ale póki co taki mi nie staje na drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanekAAJJ8
To uważacie, że jak zakochałem sie w 5 lat starszej dziewczynie to nie mamy szans na szcześliwą przyszłość? To głupota, liczy sie uczucie a nie wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_Śląsk
Moim zdaniem 10 lat jeszcze ujdzie ale w zachodnich krajach UE czy USA są jeszcze większe różnice między partnerami.Zwłaszcza że są kobiety które wyglądają na więcej niż mają i są zadbani faceci którzy wyglądają na mniej lat niż mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...Justyna
JanekAAJJ8, ty jak św. Piotr pierwszy zaprzesz się tego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanekAAJJ8
Nigdy. Lojalność jest dla mnie najwyższą wartością miedzyludzką, nawet chyba ważniejszą niż miłość tzn. moge sie absolutnie nie zgadzać z tym co robi np. przyjaciel ale jak poprosi mnie o pomoc to nigdy nie odmówie. Nawet jeżeli (co wydaje mi sie niemożliwe) bede chciał ją porzucić to nie zrobie tego z ogromnego poczucia lojalności jakie mam wobec ludzi z którymi jestem emocjonalnie związany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_Śląsk
Jak byłem w USA to widziałem 18-20 letnie laleczki z partnerami-facetami którzy wyglądali nawet na 40 lat a niektórzy mieli takie mordy jakby przesiedzieli w kryminale kilkanaście lat.Dziewczyna z twarzą aniołka i facet z mordą recydywisty komicznie to wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatatatatat
gdy sie poznalismy mialam 14 lat on 8 lat starszy , ten zwiazek przetrwal nigdy nie bylo zgrzytow o wiek czy inne podejscie do zycia , jestesmy juz ze soba 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1o lat to nie mala ale tez i nie ogromna roznica. To zalezy od tego ile lat ma ta mlodsza polowka. Osobiscie nie uwazam by 20 i 30 bylo czyms dorym dlatego nie dziwoe sie ludzia ze sie dziwnie patrza. Zadko takie zwiazki maja powazna przyszlosc ale pewnie sie tp zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huihuhu
bo w USA dziewczyny nie patrzą na wygląd tylko na zaradność faceta .. zaradnosc czyli portfel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irmino w takim razie zycze wam wszystkiego dobrego... A ile jestescie razem i w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irmino w takim razie zycze wam wszystkiego dobrego... A ile jestescie razem i w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irmino w takim razie zycze wam wszystkiego dobrego... A ile jestescie razem i w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeKatarina88a
20 i 30... to zależy moim zdaniem od dojrzałości partnerów. Zdarzają się bardzo dojrzałe, choć młode dziewczyny i dziecinni 30-latkowie. Indywidualna kwestia i nie ma co przesądzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIŚA
Ja mam 26 a mój przystojniak 35.Oboje jesteśmy po nieudanych związkach a w przyszłym roku planujemy wziąć ślub. Mam też kilka koleżanek które mają partnerów (mężów) 30 parolatków. W krajach zachodnich taka różnica wieku to normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 10 lat starsza

10 lat to normalna i najlepsza różnica wieku np dla kobiety o 10 lat starszej od swojego partnera, jeśli chodzić o dopasowanie sexualne. Pod tym względem  jest to idealny związek i najlepsza różnica wieku. Popęd seksualny w takim dopasowaniu jest na równi u kobiety 30 letniej z 20 to latkiem. Więc odrzućcie wszelkie złe stereotypy o różnicy wiekowej gdy kobieta jest starsza i optymistycznie zaakceptujcie ten fakt. Ponieważ Pod tym względem namiętność tworzy się gorąco a to jest najważniejszy czynnik spajający związek. Nie ma nic lepszego jak udany sex w związku, czyli łóżko spaja związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 10 lat starsza

10 lat starsza kobieta i 10 lat młodszy mężczyzna = Udane szczęśliwe i długie życie razem, Dlaczego???? Po pierwszej:  Udany sex czyli namiętne, bogate i gorące życie sexualne a także życie razem we dwoje gdyż statystycznie mężczyźni wcześniej umierają od kobiet , więc taka różnica wieku zmniejsza ryzyko osamotnienia , owdowienia w starszym wieku przez kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 10 lat starsza

Ja mam 45 lat a mój partner 34 . 8 lat razem. Jest bosko. Nie zamieniłabym na starszego mężczyznę. Czuję się przy nim 10 lat młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malyna

Hallo :) widzę, że nie tylko ja mam 10 lat młodszego. Ale, ale, moj ujął mnie DOJRZAŁOSCIA! Której bardzo brakowało wolnym panom po 30 i przed 40 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lat różnicy- miód

Ja mam 43 lat a mój partner 33 równe 10 lat różnicy i razem. Jest też bosko. Nie zamieniłabym na starszego mężczyznę. Czuję się przy nim 10 lat młodsza . To najlepsza różnica o ile się do niej dorosło i nie słucha innych, czyli opinia publiczna nie ma żadnego znaczenia. Weźcie pod uwagę , że Tylko Polska to taki zacofany i bojaźliwy kraj i dziwny bardzo gdzie niektórzy ludzie się pytają innych o zdanie albo co ludzie powiedzą. Boże ludziom zawsze nie będzie coś pasować. Do tego trzeba być odważnym i nie kierować się opinią innych. Mieć ją gdzieś no i trzeba być też dojrzałym. Polska jest zacofana pod tym względem i nie ma wiedzy. Najważniejsze by być sobie wiernym i lojalnym pod każdemu względem. A jak ktoś chcę zmarnować swoją szansę na to by być szczęśliwym to niech słucha ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsza różnica

Bardzo dużo takich związków i mają się świetnie dopóki patrzą tylko na siebie , nie innych. Innych i obcych często im nie przychylnych trzymają od siebie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oscar

U nas jest 15 lat różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×