Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość Relgan
Nareszcie odpowiadam: Gdy pacjentka nie chce się badać, boi się trzeba ją przekonać, że strach niczego nie zmienia, że badanie uratowało życie wielu kobietom, że kobiety cywilizowanego świata, świadome, badają się, bo każda zmiana wcześnie wykryta jest z dużą szansą na wyleczenie. Badanie bywa bolesne dla kobiet o dużej wrażliwośc****ersi na ból. Lepiej robić je w pierwszej fazie cyklu, tj. 3-15 dni po rozpoczęciu miesiączki, kiedy piersi nie są tak wrażliwe na ucisk. Argument ZA robieniem badania w mammobusie: jest ten sam dobry sprzęt co w naszej przychodni, tylko chcemy żeby panie miały bliżej i wygodniej wykonać badanie. Jakość zdjęcia to również w dużej mierze umiejętności technika a tych mamy wspaniałych, z wieloletnią praktyką. Co do pytań odnośnie lokalizacji. Nigdy nie zdradziłam się ani jednym słowem, że czegoś nie wiem. Jak nie jestem pewna, to obiecuję uszczegółowić informacje i ponownie zadzwonić. Staram się w miastach o stałej lokalizacji zerknąć na mapie jak przychodnia jest zlokalizowana, doczytać opisy,dopytać P.Karola- zawsze służy informacją. Myślę, że w badaniach tracimy więcej niż30 % pacjentek: część rezygnuje przy potwierdzaniu, część nie przychodzi, choć fakt niektóre uda się umówić ponownie i nieraz nawet za 6 razem ale wreszcie przyjdą. Reasumując: jest to praca pozornie łatwa ale wymaga ogromnej kreatywności, umiejętności odpowiedzenia na wiele pytań (wcześniej czytałam dużo o samym badaniu), przekonania pań, że USG nie zastąpi mammografii, że od mammografii nie ma raka, że nie wystarczy raz w życiu zrobić badanie. itp, itd. I że wszystko robimy w trosce o ZDROWIE PAŃ i to jest priorytet. Myślę, że przed podjęciem tej pracy przydałoby się solidne przeszkolenie nie tylko z obsługi stron Adspectusa a takie bardziej merytoryczne. I wtedy moje odpowiedzi na pytania stałyby się zbędne. Miłej pracy w rozpoczynającym się tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Frekwencja pań na badaniach w marcu normalnie mnie powaliła: wśród już zaznaczonych jest prawie tyle samo brązowych co zielonych, czyli pół na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
Dzięki za odp. Jeśli ktoś odpowiedzialnie i poważnie podchodzi do pracy to stara się przygotować merytorycznie,by orientować się w zagadnieniu.. To jednak nie jest receptą na sukces. Jak któraś jest uparta,to argumenty o zdrowiu nie zadziałają,a na niektóre szczegółowe pytania o przychodnię nie sposób odpowiedzieć jeśli się tam nie pracuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.. skąd mamy wiedzieć czy jest tam ortopedia, ile pięter albo czy to nowoczesny budynek czy pamiętający lata 50-te.. Ja na marzec mam większość nieodkrytych jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
W końcu nigdy nie mówimy, że pracujemy w tej przychodni, tylko dzwonimy w imieniu przychodni. Argument: przychodnia może nie mieć czasu na zajmowanie się rejestracją albo wysyłaniem zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
Hej no u mnie tez sie dosc mocno zabrazowilo w marcu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
A wiosną powinno zazielenić się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Ci tak dużo odpadło Relgan, w przychodniach czy mammobusach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odpadanie nie ma reguły i w mammobusach i w przychodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
Nie ma reguły,ale jakby tak zsumować,to chyba więcej odpada umówionych do mammobusów. Ale kiepsko ten Kraków dzisiaj idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez tak sobie idzie ten Krakow ale widze ze terminy ubywaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kra jest od 9 rano,a terminow ubylo okolo 30,wiec na kilkadziesiat pracownic to malutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 4 godz. dzwonienia mam 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
no ale tez nie wiadomo czy wszystkie dzis pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jesli pracuje polowa to na 15 czy 20 osob 30 terminow to sobie policz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbrajaja mnie nie ktorzy Panowie odbierajacy tel... ja pytam czy "mieszkaja lub czy zastalam jakies kobiety" a on ze on nie jest zainteresowany bo przeciez jest mezczyzna i to nie dla niego... tak jakbym nie slyszala ze to meski glos...!!!!! wkurzaja mnie czasem mowia to w taki sposob jakbym byla niedorozwinieta i nie rozroznila meskiego od damskiego glosu ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
haha ja tez z facetami nie lubie gadac, bo wiecznie nie skoncze mowic a oni do mnie ale ja jestem facet :P no co Ty se mysle. dzisiaj facet powiedzial zebym sama sie przebadala, myslalam ze padne ze smiec****ak sobie to potem wyobrazilam :P az cisnie sie czasem slowo niecenzuralne na usta, ale zaciskam zeby i kulturalnie sie zegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasem slyszalam ze Pan sam z checia by kogos przebadal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja że chętnie mnie by się dał przebadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co wtedy zaznaczacie? nie chce sie badać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe ja zaznaczam nie odbiera,zajety albo umow na kolejny kontakt i wtedy dzwonie drugi raz i czasem zdarzy sie ze odbierze kobieta i sie umowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
do mnie kiedyś koleś, młody, oddzwonił, bo go niby mój głos zaintrygował,hehe.. faceci są niemożliwi, wyobraźnia im działa nawet kiedy cie na oczy nie widzą tylko jedynie słyszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
haha zadzwonil zeby sobie z Toba pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
centralnie mnie podrywał, hehe:) musiałam go delikatnie ale stanowczo spławić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
hehe no to musisz miec jakis czarujacy ten glos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Krakowie co któryś numer odzywa się " nie ma takiego numeru" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
tak...jak probuje drugi raz i za drugim razem zazwyczaj sie lacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUDA83
hehe no czasami i mi sie zdarzaja slodkie meskie głosy, az mialoby sie ochote poflirtowac :) ale i czasami zdarzy mi sie ze zapomne jezyka w gębie ehhehe albo myle sie na kazdym kroku :P ale potem z takich wtop jednak sie smieje :) raz trafiłam na pijaka w sobote z samego rana, tak sie darł na mnie ze myslalam ze padne ze miechu, młody chlopak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilia 1111 mam tak samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy zdarza wam sie ze dzwonicie do kogos, wyswietla sie połaczenie a nie słychac nikogo. Nieraz próbuje kilka razy i jak mi sie uda to pani lub pan sie denerwuje ze dochodzil do telefonu po pare razy i traktuja to jako głuche telefony. Dobija mnie to bo bardzo mi to utrudnia pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×