Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
czyli terminarz otwieram ten ze starej strony adspectus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty też nagrania nie odsłuchałaś? terminarz jest tam gdzie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pytanie troche z innej beczki dostala ktoras juz rolzliczenie za czerwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam za czerwiec, dopiero co dostalam wyplate za maj a co tu mowic o czerwcu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mialam nadzieje ze juz bedzie wszystko normalnie a tu znowu sie bedzie sie czekalo na kase nie wiadomo ile, zeby chociaz wszystkie dostaly w jednym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tez tak macie ze w umowionych kontaktach na dzis ( mam na mysli ten nowy system) pokazuja Wam sie kontakty nie zapisane przez Was? tylko chyba czyjes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Dziewczyny. Czy nie jest łatwiej odpowiedzieć komuś na pytanie niż pytać o odsłuchanie nagrania. Bądźmy dla siebie życzliwe.To naprawdę nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relgan, jeśli nadal jesteś... To korzystanie z dialera okazało się banalnie proste,ale jeszcze mam pytanie odnośnie kontaktów. Wchodzę w połączenia i ustawiam "zadzwoń później" i miasto żeby kontakty mi się wyświetliły,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
Relgan ja mam kilka pytan widze ze tylko ty udzielasz konretnych odpowiedzi wiec : -czy u Ciebie wszystko jest dograne w tym nowym sytemie? czy w zapisanych kontaktach na pozniej masz tylko swoje? czy moze nie swoje tez? czy w opcji "zarejestrowne " pokazuje Ci sie ilosc ktora sie zgadza z tym co faktycznie zatejestrowalas i te miasta w ktorych zarejestrowalas tez sie zgadzaja? czy w starym sytemie masz stare kontakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sie nie zgadza jednej pacjentki zarejestrowanej nie ma nawet numeru polaczenia, w terminarzu jest..."zadzwon pozniej" nie wszystkie numery sa moje, chyba jestesmy jeszcze w powijakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
widze ze nie jestem sama. mi w piatek tez zniknela jedna umowiona... moze wszystko sie jakos ustabilizuje bo narazie mnie to tylko denerwuje, niby fajnie sie dzwoni szybko numery wybiera ale reszta to jeden wielki chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w "w zarejestrowanych" mam dwa nazwiska Pan ktore nie ja umowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja w terminarzu jest ale dzwonilam wlasnie z opcjii "zadzwon za"bo pani sprawdzala ostatni term badania i ten numer nie jest widoczny w polaczeniach i jedna pacjentka wlasnie ta mniej w zarejestrowanych w tym nowym systemie, pesel dodany w terminarzu w opcji "edytuj lub dodaj" nie pokazal sie jednak :( nasz "Diler" haha smigniety jakis jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie balagan i zamieszanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
z tym peselem to tez tak mam ze nie zapisuje sie w terminarzu w opcji dodaj pesel... dlatego zapisuje w miejscu na numer tel 2...chyba najlepiej byloby zrobic sobie wolne i poczekac az sie wszystko ustawi tak jak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez chaos, mam czyjes kontakty albo takie ktore sa umowione na za 2 lata, bez sensu, trzeba bylo najpierw wszystko dopracowac a pozniej polecic nam pracowac na tym nowym systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Ze swoimi zarejestrowanymi nie mam problemu, bo zawsze każdorazowo po zarejestrowaniu wchodzę w terminarz sprawdzam czy zapisało się . W piątek miałam jeden kontakt niezapisany i natychmiast go odtworzyłam. Z kontaktów typu zadzwoń później, tych nowo zapisanych korzystałam raz ale było ok. Ze starych korzystamy w stary sposób. Dziewczyny- posługujcie się pseudonimami, bo trudno odpisywać bezimiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy nowy system najlepiej dociera się podczas pracy. Zgłaszajcie p.Karolowi uwagi i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relgan, ja tez kazdorazowo sprawdzam term czy jest pacjentka, pisalam o tym ze nowy system nie pokazuje mi pacjentki zarejestrowanej z opcji"zadzwon za"i nie pokazuje polaczenia z tym numerem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wtedy opuscilam sesje przedzwaniajac ponownie umówione dlatego ich nie ma w polaczeniu mimo ze pracowalam :( tak sobie logicznie wymyslilam robiąc sniadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Zarejestrowaną pacjentkę sprawdzam ze starego terminarza. Może po zarejestrowaniu nie kończycie potwierdzeniem w dialerze "zarejestrowana"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja, zakonczylam sesje a polaczenia dalej mi przychodzily dopoki nie wyrejestrowalam komunikatora, miala ktoras tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo ze staram sie szybko odbierac polaczenia to i tak duzo ludzi odklada sluchawke zanim zdaze cos powiedziec bo pewnie mysla ze to ktos z naciagaczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
nie mam starych kontaktow ktore miala na dzisaj umowione ani w starym ani w nowym sytemie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo, w ogole na razie ten program jak dla mnie ma wiecej minusow jak plusow, szybciej idzie, nie trzeba sie przelogowywac ale reszta to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ta wyplata za czerwiec hmm... kiedy? jak zwykle nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szef ma teraz duzo na glowie w zwiazku z tym chaosem w nowym systemie :-P wiec wyplata hmm zeby tylko nie zapomnial o niej ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
teraz to dopiero sobie poczekamy na przelew za czerwiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, no przeciez nowy system raczej nie ma zwiazku z wyplata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×