Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szatynkaaa19

o ktorej godzinie bierzecie slub w kosciele??

Polecane posty

Gość szatynkaaa19

planuje slub i wesele na 14 wrzesnia i tak zastanwaiam sie o ktorej godzinie slub w kosciele?? Wesele bedzie ok.20 min drogi od kosciola, no po kosciele beda zyczenia, zdjecia z rodzina goscmi, jak wy to wszystko rozplanowalyscie?czy zdjecia plenerowe w tym samym dniu a moze wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
to zrób na 17,00 bo jak na 18,00 to bedziecie na sali dopiero po 19:/ U nas są o 17,00 i 18,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
ba nawet przed20.00 byście byli bo jeszcze przecież zyczenia przed kościołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaaa19
no wlsnie nie chce byc pozno na sali, wiadomo we wrzesniu juz szybko robi sie noc, myslalm zeby o 16 a do ktorej godziny sie bawiliscie na weselu??do samego konca siedzieliscie tz do ostaniego goscia ??jak to u was bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaaa19
ostanio bylam na slubie ktory zaczynal sie o 14, ja zmylam sie po otrzepianch ktore byly o polnocy i ok 1 godziny zmylismy sie do domu i duzo innych gosci tez, czekali tylko na te otrzepiny, niektorzy zostali do 6 nad ranem:) ja niewyobrazam siedzie do 6 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracenka z miasteczka
ja mam ślub 17 sierpnia i msza jest na godzinę 17:00, potem tylko życzenia i też jakieś 20 min do lokalu, plener mamy tydzień później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też we wrześniu brałam
ślub i był o godz. 16:00 (17:00 była już zajęta) i uważam że te dwie godziny są idealne na wrzesień ponieważ dzień jest już znacznie krótszy niż np w czerwcu i po całej ceremonii jak wyjdziecie z kościoła będzie już lekka "szarówka". Zdjęcia i film wtedy nie wyjdą tak ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
ja mam ślub w czerwcu,jeszcze nie byłam u księdza. Myśle że młodzi powinni wyjść jako ostatni z wesela aby każdego z gości pozegnać.Ta 16.00 też fajny pomysł. O 14.00 ojej masakra;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka
ma ślub 13.04.2013 o godzinie 13 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka
strasznie jej zazdroszczę bo jestem pasztetem i mnie nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka
mam podszywa :) nie zazdroszczę jej ślubu... raczej charakteru Mało jest ludzi z takim podejściem do życia :) znając Ją impreza będzie do białego rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
jA mam ślub 28.09.2013 o 15.00 do sali mam 25 km;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam slub w sierpniu
i mamy o 17. Byla wolna ta godzina albo 15, 16 niestety zajęta. Ale i tak się cieszę z 17tej.:) Choć jak tak pomyslę to na salę dojedziemy dopiero przed 19:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaaa19
my tez jeszcze nie bylismy u ksiedza ale chyba zdecyduje sie na 16 godz chcialbym jeszcze zdjecia zrobic po mszy w sloneczku a nie w szarowce:) A co do siedzenia do konca imprezy, wiem ze gospodarze wychodza ostani ale nie wyobrazam sobie siedziedz do 6 godz nad ranem predzej bym tam zasnela na krzele niz siedzila:) U mnie w rodzinie wiekszosc kuzynow i kuzynek ma juz swoich mezow i malutkie dzieci, wiec nikt nie bedzie siedzial na sile do upadlego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaaa19
w sierpniu dzien jeszcze jest w miare dlugi to nie tak zle. ja na tym weselu o 14 bylam wlsnie w sierpniu, powiem ze kilka osob z rodziny nam mowilo " wy nie robcie o tak wczesnej godzinie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak świętuję!
co to za godziny...idealna godzina na ślub to 11.00 lub 12.00 i potem zabawa do nocy 1.00 lub 2.00 i do domciu.....dziwne macie te godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkal11
a co to są "otrzepiny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaaa19
sorrki chodzilo mi o oczepiny a nie "otrzepiny":) slub o 11 - 12 godz ?? nigdy na takim nie bylam, brzmi ciekawie ale nie przyjmnie sie u mnie, jak juz pislam rodzina narzekala ze musi na 14 sie szykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam slub na godzine 15.00 do sali iweselnej mielismy jakies 17 km, i tego samego dnia okolo godziny 18 jeszcze udal nam sie zrobic kilka zdjec plenerowych i wcale nie byl ciemno wszytk jest zalezne od pogody jezeli bedzie pochmurnie i deszczowo to i godzina na nic sie zda. slubowalismy 22 wrzesnia br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13.07.2013!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ja o 17 w lipcu o 11 i 12 pierwsze słyszę. chyba lepiej się bawić na weselu wieczorem niż w dzień, jest fajniejszy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówicie że we wrześniu szybko robi się ciemno :D Ja miałam na 18 w maju. Po mszy życzenia i na sali byliśmy ok 19:30.Wesele trwało do 7. A na 14 poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 07.09.2013 slub
Wiec my slub we wrzesniu (07.09.2013) bedziemy miec o 16,30. Licze tak: godzinna msza, zyczenia okolo pol godziny (niewielu gosci), dojazd na sale. I bedzie godzina 18,30. Powitanie, usadowienie sie gosci, podanie do stolu obiadu i w sumie o 19 bedzie dopiero pierwszy posilek. To juz późnawo. Uwazam, ze na slub najodpowiedniejsza godzina to 16 i 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
14.09.2013,ślub będzie o godzinie 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do potwora z bagien
nie szybko tylko szybciej robi się ciemno we wrześniu niż w tym twoim maju lub czerwcu i zdjęcia już nie wychodzą tak ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humanistka bez przyszloscii
a ja bylam na slubie o 11, od 14 zaczela sie impreza i trwala do rana. Tylko daleko mielismy, trzeba bylo dzien wczesniej wyjechac i nocowac. Trzeba brac pod uwage ludzi i dojazd. My z narzeczonym jestesmy z 2 koncow Polski i na pewno jakas czesc rodziny bedzie miala kilakset km do pokonania i niestety slub bedzie musial byc pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h he he he he
Otrzepiny?:-D W wiekszości regionów są oczepiny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
nasz slub w czrwcu ślub o godzinie 15 otm mamy jszcze kawalek do sali wiec troche zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaaa19
w czrwcu, lipscu dzien jest bardzo dlugi o 21 robi sie szaro ale we wrzesniu o 20 to juz noc ja sie pytam dziewczyn co biora (braly) we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka...
ja mialam slub na 15 a sale na 16. Nasz slub byl bez mszy bo moj maz jest osoba inego wyznania wiec ceremonia trwala 20 minut a zdjecia mialam po 4 dniach bo sie upilismy i ja kaca leczylam hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×