Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia sia

Co jadacie na kolację ?

Polecane posty

Gość Asia sia

Pytanie jak wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo różnie. Albo resztki z obiadu, albo kanapki, albo kanapki plus jakaś sałatka, albo... nic, no może jogurt czy coś :) Zależy o której zjem obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam, mam pytanie
Ja tak samo jak Pani wyżej ;) Dzisiaj akurat jadłam drugie danie o 17.00 więc potraktowałam to jako kolację ;) Niestety często mam lenia i nie chce mi się zrobić nawet kanapki to otwieram paczkę chipsów i wcinam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle nic, bo późno jemy obiadokolację ale jak jest coś małego albo wcześniej zjemy, to każdy sobie coś dojada na własną rękę dziś akurat mam ochotę na pomidorka z mozzarella, bo obiad jedliśmy wyjątkowo wcześnie (M. na zwolnieniu i zrobił, zanim wróciłam z pracy) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenckja
Różnie, zależy i od pory roku i tego, na co mamy ochotę. Dziś np. był stek z duuuużą michą sałaty, wczoraj sałatka z ciecierzycy, przedwczoraj pizza, jutro planowałam omlet... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejemniczo ....
konkretny, cieply posilek, a la obiad ;) natomiast na obiad (bedac w pracy) jem takie rzeczy kolacyjne, typu kanapki, salatki, czasem zupa .... dzis - pieczone ziemniaki, pieczarki i taki jakby szaszlyk z kawalkow steka wolowego owinietych w plastry bekonu :D na codzien nie ma takiego wypasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jajeczko, kiełbaskę z cebulką, kanapeczki, jakieś pomysły na szybkiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaki smażone, jajecznicę
z cebulą ser z pomidorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia sia
My najczęściej jemy :kanapki lub coś na ciepło (parówki,kiełbase, zapiekanke ,pizze) czasem dokończamy po prostu obiad bardzo rzadko jemy coś smażonego (kiełbasę po piracku,naleśniki,jajecznicę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczo ....
jajka na kolacje to fajny pomysl, np. jakis wieloelementowy omlet z serem .... ja niestety nie moge, bo prawie codziennie jem jajka na sniadanie, wiec juz by bylo tego za duzo. albo parowki (z raz na pare miesiecy ;) ), albo tosty z serem, czy jakas rybka wedzona lub konserwa. kanapki to znowu jem w pracy, niejako na obiad. i pozostaje mi obiad gotowany jesc na kolacje :D dzis makaron z sosem pomidorowym, w ktorym bedzie tunczyk, kapary i oliwki. takie w sumie dosc lekkie danie .... juz sobie wyobrazam jak milo bedzie pachniec w domu czosnkiem jak wroce z wieczornej jogi, a kuchmistrz domu sie bedzie ukuchennial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×