Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Technic

Dlaczego nie chce się ze mną kochać ???

Polecane posty

Gość ojjejj ojej oj!
czy ludzie nie widzą w samym akcie seksualnym czegoś więcej..? Takie instrukcje jak za szybko, za wolno machasz , to jakoś tak nawet mając te czterdziesci na karku, nie umiałabym tak prosto z mostu walnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem moim zdaniem
zdradza Cię i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak orgazm lechtaczkowy
loda nie zwącha a posmakuje latem na love parade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie właśnie
Ty jej minetę a czy ona loda robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techic
Dobra widze że nie pomożecie mi, spróboje sam to rozstrzygnąć, tym co mieli dobre checi wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techic
popuszczę teraz z wodzy okrężnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie właśnie
no jak nie pomożemy? koleś jesteś głupim pantoflem loda Ci nie robi, doopy nie daje a Ty jej cipke liżesz i modlisz się by zdać test buahaha kojarzysz mi się z gimgównem o poziomie IQ -5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych którzy nie są zalogowani wypowiedzi nawet nie czytam wiec sie nie wypacajcie przed klawiaturą.Kilka odpowiedzi mi pomogło.Nie jestem pantoflem jest wrecz przeciwnie ona za mna zabiegala i nadal zabiega , sprawa sexu tylko to zupelnie inna bajka.Temat uważam za zamknięty chyba ze ktoś ogarniety chce cos dodać. Gimbaza juz chyba musi isc spac wiec zostana moze poważni ludzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjejj ojej oj!
Witam w nowym dniu. Nie będę się logować, to przypadkowy nick :) Chciałam tylko Ci powiedzieć, żebys nie bagatelizował problemu, nie przeczekiwał za długo. To się samo raczej nie rozwiąże, a raczej pogłębi zwłaszcza jeśli dojdzie jeszcze macierzyństwo. Jeśli planujesz przyszłość z tą kobietą, jeśli nie będzie radykalnej zmiany z jej strony, to niestety nie wróżę dobrze. Zresztą chyba zdajesz sobie z tego sprawę. Dziwi mnie taka rozbieżność w zachowaniu w "dzień" i w "nocy". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
Może przeczytasz, a może nie. Jak na mój gust ONA uzyskała pewność, że jej nie zostawisz dla innej i wychodzi jej prawdziwa natura, czyli brak chęci na seks. Musisz strzelić jej dobrego focha, że chodzisz najarany i grozi to skokiem w bok. Jeśli chodzi o antytabsy, to moja żona po nich sama lała się po gębie. Lekarz zmienił jej tabsy na Nuvaring i mniej więcej wróciła do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej się nie zmieni. Chyba, że wtedy kiedy ty już nie będziesz mógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×