Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynapl

PROBLEM Z PREZENTAMI NA ŚWIĘTA.

Polecane posty

pomocy ! chyba już wykorzystałam wszystkie możliwości prezentów. Dla taty - tata jest zagorzałym palaczem, i niczym więcej raczej się nie interesuje;P Dla mamy - mama lubi dbać o siebie ( ale nie będę jej kupować następnego kosmetyku, jak co okazję) Dla siostry - siostra też lubi dbać o siebie, ma 18 lat, lubi słuchać muzyki. Dla Babci - babcia za to lubi gotować ;) Dla chłopaka - interesuje się sportami walki, grami, hip-hop, (zaznaczam że płyty już mu nie kupię, bo wszystie najnowsze ma) i lubi się dobrze ubrać ;) - może jakiś sweterek? sama już nie wiem. Chodzi mi o coś unikalnego, coś czym ich zaskoczę w te święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarówkaaa
no to gumowego Biebera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się nie mylę to
no to może tacie e-papierosa? mamie hmmm może jakiś karnet do kosmetyczki siostrze hmmm może książkę z kursem wizażu? babci jak lubi gotować to może jakiś gadzet do kuchni a chłopakowi hmmm jadalną bieliznę dla ciebie by ją sobie zjadł gdy cię będzie rozbierał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla taty - elegancka zapalniczka/ popielniczka, jakieś markowe, zagraniczne papierosy/ cygara. Dla mamy - może jakiś zestaw do kąpieli, aromaterapii? Dla siostry - płyta lubianej kapeli, dobre słuchawki.. Dla Babci - zorientuj się czy czegoś jej brakuje ze sprzętów kuchennych, ew. może książka z przepisami? Dla chłopaka - jak lubi hip hop to może ciepła bluza? bo nie wiem czy lubi sweterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o tatę, to e-fajkę dostał ode mnie w tamtym roku pod choinkę i leży w kącie. Zapalniczkę z cygarniczkę dwa lata temu( używa) Chłopak - dobry pomysł z tą bluzą. Siostrze faktycznie może te słuchawki, albo jakiś zestaw do kompa, słuchawki, kamerka, myszka bezprzewodowa ;) Z mamą jakoś to będzie ;) ale babci, babci nie wiem. Na święta zawsze piecze chleb własnej roboty ;) widziałam ostatnio taką maszynę do robienia chleba ;/... z tym że to juz jest wydatek około 250 zł :( jak się pozbiera te wszystkie prezenty, to drogo mnie to będzie kosztować;/,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla taty zestaw popielniczka+ jakieś cygara? Dla babci dobry pomysł- tylko faktycznie spory wydatek. Zorientuj się czy ma np. dobry ekspres do kawy czy np. zestaw dobrych przypraw w ozdobnych pojemniczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejny problem, prezent dla teściów . Jakiś miesiąc temu strasznie się z nimi pokłóciłam ( opisałam już to w osobnym wątku, problem z teściową) i można powiedzieć, że mnie nie uznaja ;/ ... myślę, żeby jakoś załagodzić tą sytuację, bo mimo, że tym żadnej mojej winy nie było, czuję się okropnie przykro;/ ... co mogę im dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień ojca kupiłam mu popielniczkę- czaszkę ;P nie spodobała mu się ;) ... a nie wiem jak z tymi cygarami... nie wiem nawet jak smakują, on nigdy nie palił cygara, i boję się że mu nie posmakuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno temu tez tak mialam
tesciom mozesz kupic cos wspolnego - jesli idziecie do nich to i butelka dobrego wina w super opakowaniu ( np. uszystym recznie jesli lubia takie klimaty ) do obiadu czy kolacji bedzie ok. Gwiazda betlejemska w swiatecznym przystrojeniu tez jest uniwersalna;) albo jakas durnostojka typu swiecznik/lampion swiateczny - byle mały, zeby mogli do szuflady schowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrttyy
to, że tata niczym się nie interesuje poza papierosami to nie znaczy, że niczego innego nie używa i niczego innego nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×