Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lenina

do konsultantek

Polecane posty

Gość lenina

Witam :) Zapraszam konsultantki avon i oriflame (oraz innych firm), aby dołączyły do klubu mariza.. Okazuje się bowiem, że jedno drugiemu absolutnie nie przeszkadza Mam w swojej grupie kilka osób, które już są konsultantami w w/w firmach i nie tylko...i okazało się, że ich zarobki się znacznie zwiększyły. Jeśli już komuś dajemy katalog...to nie sprawia nam większej różnicy, czy jeden, czy dwa... Klienci są przyzwyczajeni do zakupów pewnych produktów i będą je kupować nadal, ale są osoby, które kupiłyby coś jeszcze, ale rezygnują bo np. w ori, avon czy fm jest już dla nich za drogo i muszą zrezygnować ze względów finansowych...i wtedy nie stoi nic na przeszkodzie, aby znaleźć dla nich coś podobnego (odpowiednik) w marizie...gdzie sprzedajemy polskie produkty, prosto od producenta, przez co są sporo tańsze... Te kosmetyki są naprawdę dobrej jakości (wiem bo ich używam) może mają tylko nieco gorsze opakowania niż te z firm o których pisałam. Zapraszam do przemyśleń...a osoby zainteresowane na stronę: www.grazia.klubmariza.pl Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×