Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Umówmy się, że jest tak, iż...

Polecane posty

...nie jestem płci żeńskiej, nie mam 17 lat, nie mam też 24, nie mieszkam ani w Warszawie, ani we Wrocławiu, ani nawet w Lublinie, nie jestem też oczywiście płci męskiej :classic_cool: , nie mam lat 50, wzrostu jestem nieokreślonego, a nawet niepolskiej narodowości, nigdy nie miałam matki i ojca, nie mam żadnych kotów i psów, nie czytam, nie piszę, jestem w ogóle niepiśmienna, ale to tak już na marginesie, nie byłam nigdy prostytutką, byłam prostytutką, mój ojciec jest grabarzem, a matka poganiaczką huskich na Alasce, nie umiem rysować, nie znam żadnego języka, z polskim włącznie, ogólnie jestem jedną wielką niewiadomoą, cechy pozostałe możecie sobie dopisać sami, razem z ch­ujem na czole penetrującym namiętnie wasze odbyty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzę do wniosku, że jestem obojnakiem, dymać więc mogę wszystko co się rusza, ale to tak nawiasem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twórz wartko ten projekt, V34, każda twórczość wzbogaca tego potworka o nową kończynę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec osiaga orgazm tylko wisząc głową w dół i podczas pociągania za uszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uduchowiony albo zaduszny. :) Są projekty mnogie (tzw. multiprojekty), ale chyba jeszcze nie było bezpłciowego, więc porzucam skórę pedofila, studentki i nastolatki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywałam się pod siebie od paru miesięcy, nawet napisałam setkę maili i tutaj wkleiłam, wszystko osnute mgłą śmierdzącej tajemnicy. Do wszystkiego się przyznaję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj56789
wez sie do prawdziwej pracy a nie pierdol za grosze na kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka mówiłam ci ze cie lubie?:classic_cool: jestes wrecz mistrzynią w tym chaosie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ambicję. :( Chcę, żeby całe "życie erotyczne" dowiedziało się jak straciłom dziewictwo i prawictwo któregoś dnia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obciągałom własnego ch­uja i lizałom własną ci­pkę.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nigdy nie byłom tak potężnie znudzone forumem. :( Koniec na dzisiaj.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr proktolog
niech sobie zrobi lewatywę - to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr proktolog
wiem co mowie, sam robie sobie po kazdym wyproznieniu zeby oczysciec odbyt z resztek kalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tyle widzieli , wyobraźnia dziala dek - dodaje Ci ogonek lamparci , czy też ogon raczej , będziesz mogła (mógł) się nim posmyrac i uszka takie jak ma misiu koala :) , dziewictwo czy też jego brak nie interesuje mnie zupełnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogonek przyjmuję, uszka już dorobione. :) Sweet potworek, może narysuję w przyszłości i będzie projekt wszeczasów, nawet Coole będzie mogło się schować. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×