Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ekwira

Ja kochanek i jego zona

Polecane posty

Gość Ekwira

Mam 19 lat, kilka miesiecy temu pawel 27lat zdradzil ze mna swoja zone tez ona ma 27lat. Na imprezie. Potem raz jeszcze spotkalismy sie na trzezwo i rowniez doszlo do seksu. Wiedzialam ze ma zone jednak mowil ze nie uklada sie im, ze on chce rozwodu. Nie zalezalo mi na nim, ale jego zona dowiedziala sie czytajac nasze rozmowy na facebooku. Mimo to ona nie chce go zostawic, bo go kocha i chce ratowac ten zwiazek jak rowniez chce sie zemscic na mnie, slyszalam ze planuje moje pobicie itd. Teraz on trzyma jej strone, mowi jej ze to moja wina bo to ja go "skusilam" i oboje mnie obwiniaja ale sie nie rozstana. Jemu na reke mieszkac z nia bo to mieszkanie jest na nia, ona ma stale prace takze bez niej mialby ciezko. Co ja moge zrobic,wiem zrobilam zle bedac kochanka ale teraz wszyscy sa przeciwko mnie, tak jakby winy Pawla nie bylo a to on pierwszy dobieral sie do mnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EK WA DOOR
19 latka jest raczej głupiutka i każdy szczwany niemal trzydziestoletni lis wścisnie jej taki kit jaki będzie chciał masz nauczkę - nie wpierdalaj się miedzy wódkę a zakąskę a jak juz sie tego nauczysz to mozesz sobie przyznac status ofiary pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×