Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiatko2209

co kupic

Polecane posty

Gość asiatko2209

witam moze ktoras z was mi podpowie jaki kupic prezent dla mojej tesciowej. kobieta ma wszystko i co rok jest ten sam problem posciel juz kupilam reczniki tez nie ma ona wogole kwiatow na oknie ale to dlatego ze kocha wszystko co sztuczne wiec dom jest obstawiony sztucznymi badylami co mi nie koniecznie sie podoba ale trudno nie moja sprawa, kosmetyki leza i zadko ich używa komplet filizanek i kieliszkow kupilam w tamtym roku i stoi sobie niestety w szafce w regale ...yhhhh a z kompletu obiadowego tez nie kozysta i tez dostala go od nas 2 lata temu dodam jeszcze tylko ze obchodzi imieniny jednego dnia bo to ewa pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemsta urzędasa
kup jej parę rękawiczek, bedą dwa prezenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatko2209
rekawiczki ma dostac od drugiej tej "bardziej lubianej" synowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatko2209
naprawde nikt nie wie co mozna by kupic tesciowej??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszyjnik
z www.kolczykarnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
wykup jej zabieg kosmetyczny i daj w formie zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe t.
można wybrać coś z tej stronki www.animus24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrasynowaaaaaa
wiem coś o tym moja teściowa też uwielbia sztuczności i do tego taką mega tandetę!Więc kupuję jej to co jej by się podobało a nie mnie:-(więc kup jakąś ozdobę,figurkę,obraz,lampę,świecznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirek
Ja kupiłam teściowej ciepłe pantofelki na zimę :) Była zadowolona. Ale dobrym pomysłem są perfumki, dobra książka jeśli lubi czytać, świąteczna serweta lub obrus, albo taka wielka bombka ozdobna na stojaku, ręcznie zdobiona. Jeśli nie wiesz co kupić, to może zainwestuj w kartę podarunkową, teściowa sama sobie wybierze co bedzie uważała za przydatne, a Ty bedziesz miała problem z głowy;) W wielu sklepach takie coś prowadzą! Mam nadzieje że pomogłam:) Ja też mam wiellką prośbę, zagłosujcie na moje projekty pomadek w konkursie nivea (przez kliknięcie "podoba mi się"): 1) http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/zimowe_p ocalunki?galeria=10656 2)http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/zimowe_p ocalunki?galeria=12131 3) http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/zimowe_p ocalunki?galeria=12165 4) http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/zimowe_p ocalunki?galeria=12147 Polecam konkurs, fajna zabawa na wieczorną nudę! Dziekuję za głosy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatko2209
mysle ze cos wybiore ... tak patrze na wasze odpowiedzi i zastanawiam sie kurcze czy moja tesciowa jest jedyna taka ze ani nie czyta, ani nie ma zainteresowan, lubi tandete i szklaneczki, figurki, wazoniki, sa w calym jej domu nigdzie nigdy nie byla a wyprawa do nas 80 km to wydarzenie roku i nie dlatego ze nie ma kasy na wyjazdy ale dlatego ze chyba lubi tak wegetowac... jej reakcja na moje "mamo a moze wykupie ci zabieg w SPA ?" bylo... nie nie pojde i koniec daj mi spokoj ....hmmm dziwna ta moja tesciowka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatko2209
a no i oczywiscie jesli chodzi a dekoracje swiateczne to....zero nic poprostu.. oprocz sztucznej (oczywiscie) choinki nie ma oni jednego mikolaja ani obrusu. jak zapytalam dlaczego to powiedziala ze to jej niepotrzebne i jej sie to nie podoba....nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41545745415
Kup jakiś zbieracz kurzu skoro lubi, figurkę albo wazonik. Są takie figury z wmontowanym zegarem, może jej się spodoba? albo nowy czajnik, odkurzacz, coś co i tak się przyda, suszarka do ubrań, garnki, zapas proszku, koc ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×