Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lepiej sobie dać spokój

Randki prez internet strata czasu

Polecane posty

Gość gość
Ja poznałam w necie faceta i zakochaliśmy się w sobie. Cuda się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś V I lecisz na takiego ? . Jak ci się nie podoba to lepiej odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałbym być z kobietą której się nie podobam, to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladna miska jesc nie daje a z brzydkiej sie nie najesz, jak bym chciala miec pieknego i przystojnego to byscie napisali ze lece na modela a ja nie mam 20l a sama nie jestem miss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ladna miska jesc nie daje a z brzydkiej sie nie najesz, Vv Czyli obydwie opcje nie są dobre, więc co z tym zrobisz? . może średniak by się nadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam przez internet 3 facetów i wszyscy trzej mieli bardzo podobne cechy: mierne wykształcenie, bezrobotni (lub poszukujący pracy), depresyjni lub ze skłonnością do depresji (a jeden z nich- już psychopata!). Wszyscy trzej- DDA (dorosłe dzieci alkoholików)- z "alkoholowych " rodzin. Wszyscy mieszkali "przy rodzicach". Drogie koleżanki (starsze i młodsze)- stanowczo odradzam!!! W internecie nie poznacie nie tylko "Księcia z bajki" ale nawet zwyczajnego WARTOŚCIOWEGO faceta. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze lecisz na kase i patrzysz czy będziesz miała wygodne życie. Wy.*******laj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;53 tak sredniak, powinno sie wybierac pol z rozsadku, pol z milosci ,bo czasami z tych wielkich milosci tez glowno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna patrzec na sam wyglad a co z charakterem, osobowoscia czlowieka to sie nie liczy?wiadomo ze jak ktos jest ladny mozna sie zakochac ,ale ta osoba moze byc pusta i nawet nie wskaze na mapie gdzie sa CHINY.Dlatego dla mnie wyglad nie ma duzego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego średniak tylko w połowie do miłości? Myślisz że taki by Cię nie pokochał do szaleństwa, czy Ty jego byś tak bardzo nie kochała? . nic z tego nie będzie skoro na starcie Ci się nie podoba a później będzie tylko gorzej. Mówisz że nie jesteś miss ale to zależy co komu się podoba. Dla tego który cię pokocha może właśnie będziesz jego Miss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie życia z osobą która nie podoba się mi fizycznie. Sam intelekt to za mało. Musi mieć to -coś, coś nie daje zasnąć. Komputer z Ethernetem już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;52 Ci piekni przystojni to na mnie wogole nie zwracaja uwagi, tylko przecietni albo brzydcy, wiec moze byc przecietny i pokocham go za charakter, osobowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fotce wszyscy patrza tylko na wyglad, jesli laska nie pokazuje swoich nog, nie jest w mini ,nie pokazuje cyckow ,to malo kto jej okaze zainteresowanie, prawda taka ze jak nie jest sie przebojowa szmata to ciezko o faceta, do mnie na 100 lub 1000 facetow jeden tylko podal numer tel, wiec dlaczego mam nie sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fotce jak laska nie jest w mini ,nie pokazuje nog i cyckow ,to malo ktory facet okaze jej zainteresowanie, jak nie jest sie przebojowa szmata, to ciezko znalez faceta ,bo kazdy patrzy tylko na wyglad do mnie na 100 lub 1000 facetow jeden napisal numer tel a reszta olala cieplym moczem, wiec dlaczego mam nie sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [22:12 Troche Cie męcze i ciągne za język ale nie masz mi tego za złe?. Kiedyś przeglądałem tą fotke z ciekawości i powiem że to nic ciekawego, raczej mają ludzie zabawe albo szukają do seksu i może dlatego Cię olali bo nie patrzą z innej perspektywy na kobietę. Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na fotce jak laska nie jest w mini ,nie pokazuje nog i cyckow ,to malo ktory facet okaze jej zainteresowanie, jak nie jest sie przebojowa szmata x no i masz odpowiedz czym jest ta fotka bo żaden facet do związku nie będzie szkał ''przebojowej szmaty'' :-) . Przynajmniej ja bym nie szukał a te profile są troche śmieszne bo kojarzą się z ciałem na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;47 LAT mam 33 a czuje sie na 20l w kazdym razie nie bede szukala zwiazku i milosci na sile to nic nie da, swiat omamiony seksem, portalami, mediami kasa, trac****ekne wartosci ,przezyje reszte zycia w samotnosci nie mam wyboru, no chyba ze facetowi z fotki bedzie na mnie zalezalo naprawde na co daje sobie szansy tylko1% mowil ze jestem bardzo ladna ale on moze byc mowca, bajkopisarzem i sam nie grzeszy uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Facet widziany na ulicy jest lepszy pod 1 względem-na pewno istnieje:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z portali randkowych wyżej srają niż d**e mają wystarczy poczytać ich opisy a te ich dziubki ze smartfonami w łapach to mnie totalnie wkur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez te dziewczyny z portali denerwuja w lapie smartfon, ubrane jak d******,krotkie mini, cycki na wierzchu, kozaczki do kolan, kupe tapety, tipsy sripsy, jak ktos leci na seks to poleci na taka,sztuczna lala, ach i och co to nie ona ale zaloze sie ze ma siano w glowie ,bo ona c**a tylko mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazek to seks w wiekszsci wiec na takie panowie leca. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś jeszcze młoda więc nie zakładaj odrazu że będziesz żyć w samotności. Nie znasz dnia ani godziny kiedy ktoś stanie na twojej drodze! , aha i dlaczego zakładasz że się nikomu nie spodobasz? A tak wogóle to jesteś tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;26 Nikomu sie nie spodobam, bo nie podobam sie sama sobie, nie umiem rozmawiac z mezczyznami, ciezko nawiazuje kontakty, no i mam malo pasji zainteresowan .Moj swiat obraca sie tylko wkolo pracy i nic pozatym, mimo ze wszyscy mi mowia ze jestem ladna ,nie wierze w siebie i brak mi pewnosci siebie. Dziekuje za wsparcie.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że są tu normalni i normalni inaczej- tak jak w realu :) najlepiej nie napalać się ani na związek ani na seks a przez kumpelstwo spokojnie weryfikować do czego znajomość może prowadzić ja bym chciała takiego opiekuńczego 40-letniego byczka z hardym charakterem- i nie miałabym obiekcji przy poznaniu go przez net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tego nie wiesz że nikomu się nie podobasz bo wszystkich nie znasz! . olej te pasje to tylko forumowe gadanie, może po prostu nie masz na to czasu a poza tym napewno są rzeczy które lubisz robić w wolnym czasie ?? więc masz zainteresowania, prawda?? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Mnie można poznać w internecie ale podryw na żywo lepiej mi się chyba udałby:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech wstepuje do zakonu kocham boga, jestem wierzaca, religijna lubie pomagac innym ,pracowac modlic sie a swiat przesycony seksem nikomu nie czuje sie potrzebna spojrzec w tv seks, internet seks i jeszcze raz seks, poznawanie przez internet to historia powodzenia innym a koty i psy tez mnie nie uszczesliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie wiedziec czy dana znajomość z internetu jest wartościowa czy nie, czy będziecie mieli wspólna przyszłośc, napiszcie do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre baby są strasznie brzydkie nie dziwne że przez kilka lat nie może taka znaleźć faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×