Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fbdmp

Wasze fantazje erotyczne!Pytanie do Panów

Polecane posty

Gość Fbdmp

jak macie wizje erotycznych uniesien?co was podnieca?poza pielegniarką itp.gotowanie wspolnego obiadu kiedy partnerka stoi w pończoszkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fbdmp
gdybym miala to bym zapytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno59
Niezły jest widok jak kobieta kręci się po domu w pończochach ze szwem i ma buty na wysokich obcasach,a w dodatku bez majtek.Nie wiem czy taki widok można długo wytrzymać bez ataku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Ona wypina swój zaokrąglany tyłeczek, ja wędrując po jej obłych biodrach dochodzę do talii. Chwytam ją mocno za talię i rucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fbdmp
kiedys sie tak zabawilam i nie pozwolilam mu sie dotknac jedynie mogl używac do dotykania swoich ust za dotkniecie mnie była kara miał mi ulec a nie lubil tego!wygrałam.Kiedys w lecie poszlismy na zakupy ja w mini chodzilismy po galerii wyslalam mu smsa :NIE MAM BIELIZNY!MOZE BYSMY COS Z TYM ZROBILI? myslalam ze zwraiuje!!!skonczylo sie na parkingu pod galeria!bylo bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno59
Nie raz się schylam na kolanach i zaczynam swój języczkowy koncert i nie popuszczam do końca.Nigdy prawie nie zakłada majtek bo wie,że to wyczuwam.Dokańczam tym co w tym czasie stwardnieje od tyłu do końca 21/14,5 ciekawe pchnięcia takim czymś,aż podnosi ją do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellllooo jestem
Która nie lubi? Twoja kobieta czy ta z forum...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno59
Na pewno wszystkie lubią jak je się zaskakuje w najbardziej niespodziewanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellllooo jestem
Może lubi, skąd wiesz że nie lubi. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno59
Może jej partnerzy nie są kreatywni i się powtarzają.Powinno się wprowadzać nowości to nie prowadzi do rutyny.Każdy kontakt jest odlotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dex9121
paluszek mojej pani w moim tylku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusft
Podnieca mnie jak facet zmysłowo dotyka w tańcu moją żonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie to !!!
?poza pielegniarką Tylko nie pielęgniarka !!! moja mama jest pielęgniearką ....chujowo bym się czuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ostre dominujące sucze
kiedys sie tak zabawilam i nie pozwolilam mu sie dotknac jedynie mogl używac do dotykania swoich ust za dotkniecie mnie była kara miał mi ulec a nie lubil tego!wygrałam. Właśnie to mnie kręci gdy kobieta przejmuje dominację w łóżku ach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczuś hihihi
moim marzeniem jest żeby kobieta usiadła mi okrakiem na twarzy złapała agresywnie za włosy i kazała sobie wylizać cipcię ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie kręci ...
ja bym chciał by bardzo mocno mi ściskała jajka i penisa agresywnie to mnie podnieca nawet ciosy z kolana w krocze mnie podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze lubiłem kociaki
mnie podnieca mega kobieta w seksownym stroju kocicy ❤️ wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAFFIDOWKA
A JAK MAILBY WYGLADAĆ IDEALNY LODZIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielę się moją wizją spełni
spuścić się na twarz i żeby ona to wszystko później zebrała patrząc mi w oczy i uśmiechając się suczym uśmiechem połkneła ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzę w twoją przyjaciółkę
taka akcja ona i jej koleżanki liżace mi jajka a ja bym je obmacywał a całował bym się z moją a później przepierdolił każdą po kolei w każdą dziurkę usteczka pupcia i cipeczka to jest to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfddafdfsddsf
Hmm z takich niezrealizowanych fantazjii - grupowy w sensie np. ja i zenska druzyna siatkarek czy inna w ich szatni :-) Tobie pewnie chodzilo o cos co mozesz wymyslic dla Twojego faceta, ale to zalezy od tego co on lubi. Ja osobiscie nie przepadam jak kobieta ma rajstopy czy ponczochy kojarzy mi sie to pewnie dosc podobnie jak Wam facet ze skarpetkami. Ale lubie jak sie przebiera, ma rozne sukienki, nie ma nic pod spodem czasami, a czasami np. majtki. Poza tym swietne sa takie na plaze nitko-staniko-kostiumy. Tak cienkie te "nitki" w zasadzie caly kostium to takie paski w calosc z szerokoscia ramiaczka od biustonosza, ze ledwo zakrywaja sutki i zgadnij, co :-) plus do tego piasek, woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominatorXXL
lubie jak kobieta ma rajstopy, działa to na mnie odrazu jak magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×