Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wampirofilkaaa

mam 6 adoratów jak nie więcej i tylko 1 chłopak na którym mi zależy (cel)

Polecane posty

Gość wampirofilkaaa

a więc opiszę adoratorów 1. zupelnie beznadziejny, uprzejmy ale głupawy, zbyt uprzjemy i podrywczy, niezabyt atrakcyjny, zgrywa dżentelmena i plejboja a wyglada jak zwykły tatusiek :O ma 22 lata 2. turek 3. turek 4. turek :O 5. moj byly - ceni moje cnoty, ale jest roochaczem wiec sorry :( 6. moj inny byly - olał mnie kiedys - teraz ja sie nim bawię;) 7. taki gość porządny ale niezbyt ładny i troche wiekowy :O 8. zupelnie stary i brzydki - nie wiem po co go poderwałam :O a ten 1 na ktorym mi zalezy - piekny, mlody, spokojny, skryty, niemowa prawie, ale uwielbiam go, ma jasną białą skórę, wielkie oczy, sine usta i duże kły, to chyba wampir ale uwielbiam go mimo tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.12.2012 o 22:50, Gość wampirofilkaaa napisał:

a więc opiszę adoratorów 1. zupelnie beznadziejny, uprzejmy ale głupawy, zbyt uprzjemy i podrywczy, niezabyt atrakcyjny, zgrywa dżentelmena i plejboja a wyglada jak zwykły tatusiek 😮 ma 22 lata 2. turek 3. turek 4. turek 😮 5. moj byly - ceni moje cnoty, ale jest roochaczem wiec sorry 😞 6. moj inny byly - olał mnie kiedys - teraz ja sie nim bawię;) 7. taki gość porządny ale niezbyt ładny i troche wiekowy 😮 8. zupelnie stary i brzydki - nie wiem po co go poderwałam 😮 a ten 1 na ktorym mi zalezy - piekny, mlody, spokojny, skryty, niemowa prawie, ale uwielbiam go, ma jasną białą skórę, wielkie oczy, sine usta i duże kły, to chyba wampir ale uwielbiam go mimo tego 🙂

Nie piszesz ty ile masz lat i jaka masz zamiar.Jak masz powaznie zamiar z tym ktory ciebie zalezi,pokaz mu ze jest ciebie waznie(ale trzimaj troche distans niech troche stara sie) a te cnoty mozesz straczec ktorysz innim jak chesz. Miszle ze tego kogo ci zalezi jak kocha ciebie to calo  nie przeszkaza. Ja tak robylam dalam lewo prawo a mezowi dopiero dlugo po szlubie,(mam udane kochajaca meza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×