Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ave_Dave

Jednak odpuściłem sobie kasjerkę

Polecane posty

Pomyślałem sobie: Po co w to brnąć, skoro przypał zaczyna się robić. Poszukam szczęścia gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie tylko, dlaczego ona zaczęła się mnie bać? Czy zrobiłem, coś nnie tak. Ewidentnie unikała mnie na ulicy itd . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie powiedziałem. Szukałem kontaktu wzrokowego, generalnie. robiłem zakupy, gdzie pracowała . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, usilne wpatrywanie się w kogoś bez odzywania się może wydawać się dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że to ona pierwsza zaczęła mnie obserwować. Wzięłem to za dobrą monetę, jednak po czasie zaczęło robić się niezbyt ciekawie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA dodam, że wtedy pisałem tu o tym i zacząłem się nawet zastanawiać, czy to nie wyciekło . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałeś coś o mogło ją wystraszyć albo podawałeś jakieś dane które mogłyby cię wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz zdarzyło mi się podać jej rysopis . . . Mało tego, zeby było śmieszniej, ktoś się potem podszywał pode mnie i pisal o "kasjerce" . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sporo musiałeś napisać. Masz nauczkę, trzymać wszelkie dokładne opisy dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze możesz trochę zmyślać, tak dla smaczku. :P A potem moim wzorem kompletnie pogubić się w zeznaniach i odpuścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos. Gdyby to wyciekło to byłby powód, żeby sie mnie bać, bo potem jeszcze z dwie osoby sie tam na mnie dziwnie patrzyły. A raz ewidentnie byłem obgadywany. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie napisałem prawdę, ze nawiązuje kontakt wzrokowy, a kiedy wydaje resztę, również kontakt fizyczny. Napisałem też jaki ma kolor wlosów i ze chyba ma lekka nadwagę. Ponadto zaczęłasię mnie bać po tym, kiedy mając gorszy dzień napisałem, że pewnie umre jako prawik . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos Moorland. Twój kolega o stalinowkiej pamięci się tu nie pokazuje . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach resocjalizacji powinni zmusić go do powtórzenia podstawówki z polskiego. Swoją drogą właśnie lamentuję na innym temacie na to ile postów nabiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przedwczoraj w imieniu "ślonska" wypowiadał polsce wojnę na wytracenie nacji . . . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do tematu, w tym sklepie to ochrona mnie obgadywała, a to daje do myślenia . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma te uszka jaksłoń
Raz zdarzyło mi się podać jej rysopis . . . Mało tego, zeby było śmieszniej, ktoś się potem podszywał pode mnie i pisal o "kasjerce" . po takim viscie chłopie nie miałes wyboru raczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja jestem przewrażliwiony, tylko trzeba być ostrożnym poprostu . . . Ktoś tu kiedyś napisał, że jest "naszpikowany myśleniem". Ja bym użył innej metafory: Kiedy pierwsi koloniści szli na podbój Ameryki, nie mogli iść, "Na żywca". Ja wkraczam wtedy, jakby nie było, na obce terytorium, być może obce terytorium . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież widzisz, że to przynosi odwrotny skutek. Jak się tak czaisz, to kobieta ma Cię za jakiegoś dziwaka, albo zboka. Trzeba być na luzie, zażartować, pogadzać i wziąć numer np. przy trzeciej rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w tym przypadku to ona pierwsza się czaiła, więc moje "czajenie się" było całkiem fair . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×