Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elka felka

Co zrobić, by mieszkanie było przytulne, ale nie zagracone?

Polecane posty

Gość sewewewewe
Ja uwielbiam "czyste" nowoczesne mieszkania :) Tak naprawdę to bardzo tanie rozwiązanie, bo kupuję wszytko w podstawowym kolorze, czyli białym. Farby, kafelki itp. Najwięcej wydałam tylko na podłogę bo chciałam bardzo ciemną, czarną, a to droga zachcianka... :) Oczywiście w mieszkaniu wszytko nie jest białe :D mam np. czarne krzesła w kuchni i czarne sprzęty kuchenne, w sypialni czarną pościel, czarne zasłony i czarną ramę lustra, a w łazience trochę zaszalałam i jest biało-czerwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeb
A mi się podoba połączenie rolet i firan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterysta punktów
DCN spamuje własny biznes... Ale do rzeczy. Rzeczywiście pomponiaste nie są najlepszym wyborem. Takie trochę nie-wiadomo-co. Rolety rzymskie w kremowej bieli plus zasłony sprawdzą się rewelacyjnie. Ale te rolety muszą być materiałowe, nie takie przyklejane do ramy okiennej, bo to plastik nie-fantastik ;) Żeby nie zagracić pomieszczenia nie tylko trzeba uważać na ilość przedmiotów i ich spójność ale także na kolorystyczną konsekwencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto zainwestować w fajne meble, pojemne i po prostu nie kupować za dużo, np. ubrań. Ważne są też ściany. Fajnym pomysłem jest ich wyłożenie materiałem pikowanym - www.pikowanietkaninartwit.pl, zobaczycie, jak od razu zmieni się wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulności dodają poduszki, nakrycia, serwetki, podkładki inne tekstylia, które małym kosztem można uszyć samemu i dobrać stylem do pomieszczeń, tu macie kilka inspiracji www.finansedomowe.blog.pl/2015/01/15/tanie-dodatki-do-mieszkan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka123
wygląd mieszkania bardzo zmieniają obrazy na ścianach, ktoś podpowiedział mi takie rozwiązanie i nie pomylił się, zajrzyj na stronę DCN Gallery, ja wybrałam reprodukcje obrazów światowych, ale mało znanych malarzy, są piękne i niedrogie, szczerze polecam http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/malarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulne mieszkanie kojarzy mi się z posprzątanym wnętrzem, i takim jasnym. Może jakieś minimalistyczne oświetlenie, typu downlight czy jak to się nazywa. Kojarzę, że w mlamp takie mają i moim zdaniem zastosowanie ich w mieszkaniu to całkiem spoko wyjście, żeby powiększyć mieszkanie i nadać mu przytulności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×