Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mkwiatek

BEZ SENSU TA MOJA MIŁOŚĆ

Polecane posty

Gość mkwiatek

Chce zapomnieć o nim ale nie udaje mi się to już od 6 lat... pamiętam jak zobaczyłam go po raz pierwszy był styczeń 2006 rok miałam wtedy 19 lat . Nie od razu ale tak w przeciągu roku zakochalam się w nim On jest kierowca pksu często z nim wracam między nami nic nigdy nie było. Tylko rozmawiamy ze sobą ale mi to wystarczyło żeby się zakochac minęło 6 lat a ja nie chce kogoś innego lecz wiem ze kiedyś w koncu będę musiała z kimś być ,,bo tak trzeba " ale pewnie nie będę go kochać nie poczuje motylków w brzuchu takich jak 6 lat temu do D ... nie było chyba takiego dnia w ciągu tych 6 lat żebym o nim chociaż raz nie pomyślała czasami płacze ludzie mówią ze jestem wiecznie smutna... napisałam w temacie ze ta miłość jest bez sensu bo ja nie mogę z nim być on ma żonę chyba bo nigdy nie powiedział mi tego wprost i ma dziecko 13letniego syna Jest też starszy ode mnie ja mam teraz 25 lat on około 35 dlaczego ja go kocham ? ludzie mówią ze jestem ładną mam też powodzenie a zainteresowalam się nim... on nie jest nawet bardzo przystojny chociaż dla mnie jest a siostra która jako jedyną wie o tej miłości zdziwiła się ze można się zakochac w nim. ale to chyba świadczy o tym ze go naprawdę kocham ?:( wiem ze nigdy nie będziemy razem ale z drugiej strony wciąż mam taka nadzieję ze może jednak kiedyś... byłabym gotowa porzucić moje życie i wyjechać gdzieś z nim na koniec świata kiedy jestem blisko niego nic innego się nie liczy zapominam o całym świecie i przez tych kilka chwil jestem szczęśliwa głupia jestem wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×