Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze i glupie ale zapytam

ciąża a palenie w piecu w zimie

Polecane posty

Gość moze i glupie ale zapytam

Jestem w 8 tyg ciąży, lekarz zabronił dźwigania ciężkich rzeczy itd. Mieszkam tylko z mężem i mamy ogrzewanie centralne. Mąż rano w piecu zapali ale przez dzień kiedy jestem sama w domu musi ktoś do tego pieca przykładać żeby bylo ciepło i tu jest problem bo mam trochę stracha dźwigać łopaty z mułem ale nikt za mnie tego nie zrobi bo mąż wraca z pracy wieczorem. Czy mogę zaszkodzić ciąży przy czymś takim? czy lepiej siedzieć w zimnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
łopatę z mułem? A może sobie weź szufelkę taką niezbyt dużą, wtedy za ciężko nie będzie. ednorazowe dźwigniecia rzeczywiście nie są wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to można w ciąży dźwigać do 3 kg lub jednorazowo kilka razy na godzinę do 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i glupie ale zapytam
Dziękuję za odpowiedzi. To moja pierwsza ciąża więc mam prawo nie wiedzieć, zwłaszcza że jestem nauczona ciężkiej pracy i muszę się przyzwyczaić do "nowego stanu" żeby się czasami nie zapomnieć. Nie jestem z tych co całą ciążę przeleżą w łóżku jesli nie jest to zalecone przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochote na cos dobrego
Takie pierdolenie-jakieś normy i w ogóle 5kg nic sie nie stanie,ale 5.5 kg poroni. Powiem brutalnie- jak zarodek słaby to i 2kg ci zaszkodzi. Ciaża to stan odmienny, a nie choroba. I owszem trzeba na siebie uważać, ale bez jaj. Znam taka ktora samochodem nie jeździ,bo poroni przez dziury. Oczywiscie-gratuluje ciąży,życze szczęsliwego rozwiazania i apeluje o rozsadek! Tak jak ktoś mowil,mniejsza szufelka i dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamamam
Ja jestem samotną matką wychowującą czwórkę dzieci i zawsze było ciężko pod względem finansowym. W domu opalamy węglem i od kont pamiętam korzystam zakupuję go w SmartTrans. Panowie z obsługi są bardzo pomocni i życzliwi. Ostatnio zaproponowali mi zakup ratalny z czego jestem bardzo zadowolona. Jeżeli macie jakieś problemy z opalaniem lub doborem odpowiedniego materiału do palenia zadzwońcie do nich 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram!! Panowie ze smarttrans.net.pl są bardzo pomocni! ja także u nich zamawiam węgiel i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona, mają naprawdę tanio a i dowiozą gdzie tylko sobie chcesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pale w piecu i nosze drzewo w wiadrze jak mi za ciezko to biore mniej jestem jiz 15 tc i mialam plamienia itp .i dzidzia ma sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Zmieńcie piec ;) my mamy w przyszłym roku wymieniać na taki na ekogroszek, zasypujesz raz i masz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×