Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LoutieCutie

co z tym płodem?

Polecane posty

kochane, zażywałam arthrotec..4tabletki dopochwowo,4 polknelan i 4 trzymalam w ustach do rozpuszczenia. Czy jest szansa,że dzidzia będzie zdrowa? Boże, jak żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albabetaomega
Przeczytaj sobie ulotkę, jest na necie. A teraz żałuj, bo tylko to ci pozostało. Tak to jest jak się gówniarze za sex zabierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do gina zeby zrobil Ci usg ..popelnilas straszny blad :-( ale najbardziej poczujesz zal jak juz urodzisz i spojrzysz na dziecinke i pomyslisz , ze moglo jej nie byc ...ktory to tydzien ?? mysle , ze jest spora szansa , ze wszystko bedzie w porzadku naprawde ..ja do 9 tc czesto imprezowalam pilam duza ilosc alkoholu i sporo palilam , bralam silne leki , bo bylam chora oczywiscie wszystko dlatego , ze nie wiedzialam ze jestem w ciazy , okres mialam normalnie , potem cala ciaze zamartwialam sie bardzo , ale urodzilam i z dzieckiem ok..trzym sie i napisz co tam.jak.bedziesz miec jakies info ps.moze to co wzielas to byly jakies witaminki a nie arthrotec i dlatego tez nic Ci nie zadzialalo , bo dziwne to ,ze nie zadzialalo tyle tabletek ..mialas jakies krwawienie ?? skad w ogole wiesz ze dziecko zyje ?? przykro mi strasznie ze to.zrobilas biedna ta mala istotka ze tak chcialas sie jej pozbyc :'(:'(:'(:'(:'(:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flądra Flądra
rozumiem ze to twój post? wtedy jeszcze chcialas ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra fladra o co chodzi ?? ze ja cos chcialam ??? oj nie nie ja w zyciu bym nie wziela artrotecka nie potrafilabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był 3 tydzień, teraz jestem w trzecim miesiącu. Na usg nie widać żadnych wad, dzidzia żyje,bo widziałam bijące serduszko. Żałuję niesamowicie! Po tabletkach nic nie było, nawet brzuch mnie nie bolał...może temu,że nie wzięłam ich tak jak powinnam? Zastanawiam się nad lekarzem zajmującym się diagnostyką prenatalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadia91 , lekarz mi robił usg, pokazywał bijące serduszko,wyniki mówi,że mam książkowe...no ale nie jestem do końca przekonana,że takie zwykłe usg pokazałoby cokolwiek nieprawidłowego..zastanawiałam się nad lekarzem zajmującym się diagnostyką prenatalną? W życiu nie modliłam się tyle co teraz,cały czas mam nadzieję na cud,że wszystko będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze Ci autorko zeby dzidzius byl caly i zdrowy ;-) bardzo sie ciesze , ze zrozumialas swoj blad i zalujesz ;-) maluszek wynagrodzi Ci jak sie juz urodzi ;-) i napewno bedzie Ci wdzieczny za zycie ;-) ciesze sie, ze w usg wszystko z nim dobrze itd ..wiesz badania prenatalne wykrywaja choroby genetyczne , czyli te ktore powstaja juz w momencie zaplodnienia , a zadne leki , alkohol czy narkotyki itd nie maja na ich powstanie wplywu .Jesli podczas badania usg genetycznego lekarz nie widzial wskazan do tego badania bo przeziernosc byla ok oraz kosc nosowa widoczna to mysle ze nie ma potrzeby robic ;-) Wszystkiego dobrego trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe , ze ktos Ci wcale nie sal arthrotecu tylko witaminy i dlatego nie zadzialalo.ponoc to sie czesto zdarza ..miejmy nadzieje , ze tak wlasnie bylo ;-) naprawde skoro lekarz prow nie widzi nic niepokojacego uwierz mu ;-) serduszko.bije , raczki.i.nozki sa najwaxniejsze pozniej w polowkowym usg lekarz bd ogladal mozg i wszystkie narzady wewnetrzne ;-) napewno jest dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
na usg prenatalnym około 12-13 tc będzie ocenianych wiele parametrów, może to Ci pomoże, uspokoi. Życzę Ci jak najlepiej, żebyś urodziła zdrowe dziecko. Różne błędy człowiek popełnia, ważne, że zrozumiałaś i żałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi się zaczął 12tydzień. Jem witaminki, zdrowo się odżywiam,do pracy lekarz mi wypisał zwolnienie. Mam nadzieję,że TEN na górze widzi,że żałuję i jednak da mi szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bd dobrze jesli to 12 tydzien to wkrotce bd miala usg prenatalne ;-) na ktorym lekarz dokladnie obejrzy maluszka odezwij sie po ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×