Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CzerwonaTruskaweczka

ZNÓW BIORĄ DO WOJSKA co się dzieje ?

Polecane posty

Gość Zapytajka:)
Oni chyba są nie poważni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa
haha:D będziemy sanitariuszkami. tzn. średnio mnie to śmieszy, ale to fakt.pl więc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa
czas wiać do jakiegoś normalniejszego kraju:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisutek18aa
Znowu będą ganiać mojego męża bo ma prawko na ciężarowe i autobusy, koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisutek18aa
Co roku kilkadziesiąt tysięcy rezerwistów może się spodziewać skierowania na szkolenia do jednostek wojskowych. Nie będzie można uchylać się od takiego obowiązku informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doczytaj
Rezerwistów a nie przypadkowych ludzi. Byłaś w wojsku że się tak martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vm,.sdfksdgfnsjk.
DZIEKUJEEEEEEEEEEEE! Nie jest to kilka miechów... ale zawsze jakieś pierwsze cudowne nowe kroki w tym kierunku bo zorientowali się jak zniszczyli sytuację... pare dni-2 tyg. kpina... co im to da.... ale powoli...powoli...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezerwista h.. numer 300
Nie ma chętnych do NSR bo za członkostwo w tej formacji grozi zwolnienie z pracy a poza tym musieliby płacić za gotowość więc za michę ryżu będą brać rezerwistów ażeby se chociaż przypomnieli składanie kałacha i musztrę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vm,.sdfksdgfnsjk.
Ciekawi mnie ich pomysł na to co zrobią gdy rezerwa będzie jeszcze starsza... co z nowym poborem... dzieciaki rosną...chłopcy niewieścieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjhbjk
ja tuska na pewno bronic nie ebde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale rezewisci to co to za
chlopcy? to ci co odbyli te pare ino miesiecy? czy to sa jacys tam juz wyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfvc
a ja mam szanse ze mnie zabiora?? nie bylem w woju, przeniesli do rezerwy - studia. a z chęcią bym poszedł, odpoczoł od zony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogiszamanie
tia... fakt- bardzo dobre źródło wiarygodnych informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya zesz pier
Spokojnie, to tylko władzunia przeprowadza rutynową tresurę. Bać się nie ma co, bo im więcej osób w tym kraju posiada przeszkolenie wojskowe tym większa szansa, że w końcu się trafi jakiś patriota który postanowi w końcu wykonać akt sprawiedliwości bożej na tych skurwysynach którzy obecnie okupują ten kraj i po prostu rozpierdolić ich jak najwięcej. Dlatego powszechna wiedza wojskowa nie jest tym pasożytom na rękę i będą dalej utrzymywać obecny statut quo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu macie wystrachane CIOTY:''Kiedyś to byly zimy. Relaxy na nogi, lyzwy pod pache i na dwor. Lyzwy, woda wylewana na boiska szkolne przez pana woznego , straz pozarna i dudnienie w hokeja do poznej nocy przy latarniach albo po ciemku na rzece. Dzis tego nie ma, siedza w domu i graja w gierki, wyjda na balkon na blanta jak starzy w lazience. jedyne zaintereswoanie mlodziezy to dzis gdzie jechac na zakupy i jaki zel do wlosow kupic. Metroseksulizm czyli nowe pokolenie facetow bez cojones rosnie nam wraz z pokoleniem blachar. Do tego zneisiono obowiazkowa sluzbe wojskowa....Czarno widze przyszlosc Polski. To jest powod do zmartwien a nie siarczysty mroz''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×