Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kwoka sroka

Maz podniósł mi ciśnienie!

Polecane posty

Gość kwoka sroka

Najstarszemu synowi wzamian za to że się ożenił wybudował dom. Ma żone, dwoje dzieci (syn i córka) oraz dał pieniądze na rozkręcenie własnego interesu. Drugiemu synowi kupił dom i dał pieniądze na rozkręcenie własnego interesu. Owszem, synom mógł dać na wybudowanie domu ale z jakiej racji naszej córce która teraz wyszła za mąż. Córka. Kompletnie nieodpowiedzialna, skończyła sam licencjat, w wieku 19 lat machneła se bachora i musiała się od nas wyprowadzić, ja ją wyrzuciłam i mieszkała u siostry męża która przed laty zrobiła to samo i też wychowała sama dzieciaka. Teraz córka wyszła za mąż za człowieka dość z bogatej rodziny. I nasz zięć ma własny dom a mój mąż kupił córce mieszkanie i dał zięciowi pieniądze by spłacił z tego domu rodzeństwo pod jednym warunkiem. By przepisał połowe domu na naszą córke. Ale jestem wkurzona, własnym uszom nie mogłam uwierzyć że on coś takiego zrobił, w dodatku dał córce na rozkręcenie własnego interesu. Własnym uszom nie mogłam uwierzyć, pokłóciłam się oto z mężem. Po co córce mieszkanie i własny interes! Wystarczy że dostała połowe domu swojego męża a ten że to takie zabezpieczenie dla niej. A jak ja prosiłam go by kupił mojemu bratu i siostrze po mieszkaniu to mi odmówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×