Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanka25

zostały mi 3,5 kg do schudniecia

Polecane posty

wystarczy systematycznie cwiczyc, np na vacum jet :) i wcale niekoniecznie stosowac diete tylko racjonalnie sie odzywiac i waga spadnie, 3,5 kg to wcale nie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmamusia
oj ją regularnie cwicze więc organizm jest przyzwyczajony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmamusia
ja dziś od rana 2 miseczki zupki. a jak wam idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusia im wiecej nas tym lepiej ; ) ja niedawno wrocilam z pracy dzis wykorzystalam moze ok.800 kcal ale sily wcale mi nie brakowalo ;p wrecz przeciwnie czuje sie lzej i wiem ,ze moge wiecej wlasnie zabieram sie za jakies delikatne cwiczenia .. o wlasnie podam wam link zaraz ..wczoraj znalazlam przesympatyczna kobietke ,ktora ma fajny latwy trening ,ale za to wyciska z nas poty. juz wczoraj robilam jej zestaw cardio dzis powtorze go z 2 razy i dorzuce abs. jak wam wieczor mija ?:) to link http://www.youtube.com/watch?v=noDkFXX5r2Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalaalala
cwicze lekko ponad pol godziny a juz nie mam sily, musze zrobic przerwe na wode ;d gdzie te moje kompanki? sama nie daje rady ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmamusia
witam od rana. jak się trzymacie? ją zaraz zabieram się za ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam wolne i sie boje ,ze bedac w domu majac po reka lodowke bedzie trudno ,ale postanowilam sobie ,ze wysprzatam caly dom, wiec kcal troche zleca ;p dzis wstalam o 7 odprowadzilam corke do szkoly wrocilam i cwiczylam sromne pol h ale zawsze cos . zjadlam dwa jabka i wypilam 3 herbatki . teraz ide dalej sprzatac mam w planach dzis zupke kapusciana wlasnie sie gotuje . trzymajcie sie dzielnie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
heja nie miałam dostepu do neta troszke pofolgowałam sobie z zarciem zwaze sie w sobote dopiero, i zaczynma dalej dietke trzymac jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
teraz ja zostalam sama z kilogramami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×