Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanka25

zostały mi 3,5 kg do schudniecia

Polecane posty

Gość hanka25

jaka diete mi polecicie do konca roku na sylwestra chce sie ich pozbyc,,, cwicze tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaalallla
po prostu mniej jedz o połowe niz dotychczas i samo zleci. jedz 3 godz przed spaniem ostatni posiłek duzo wody odstaw słodycze na ten czas i mysle ze bedzie okey tylko uwazaj w swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
a macie jakas diete sprawdzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytreaaaaaaa
mż i zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam q
1000 kcal i schudniesz do swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyneczka 33
Tak sobie myślę, że gdybyś sobie zamówiła teraz ten środek : http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie.php?advert_id=1728285240 To naprawdę by pomógł. Sama po nim zjechałam na wadzę prawie 10 kg w przeciągu niecałego miesiąca. W pierwszym tygodniu zrzuciłam najwięcej bo prawie 4kg! Moja waga początkowa- 78kg Moja aktualna waga - 67kg Środek jest dobry, spala sam tluszcz plus hamuje apetyt. Biore go rano i działa przez cały dzień. Zawsze słodycze, cisteczka, chipsy, a po nim w ogóle zero apetytu na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
za reklamy podziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyneczka 33
Dzięki, ale żadnej reklamy nie robię, tylko pomagam. Środek jest niesamowicie dobry. Kto mądry to skorzysta. Kupuj sobie środki za 200zł i inne meizitangi. Zresztą, chciałam być tylko pomocna jeśli chodzi o szybkie efekty bo przecież oto Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam byc tylko pomocna ;d idz pomagac gdzie indziej ;p ja bym chciala 5,5kg do sylwestra no coz mamy 3 tygodnie damy rade :) moze 1000kcal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
tez myslalam o 1000 kcal to od jutra ? nie chec zadnych tabletek tylko diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
ja dzis zjadłam 960 kcal wiec tez moze byc ze dzis zjem jeszcze jabłko pozniej małe i prawie te 1000 bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ;d ja tez mam jeszcze miejsce na jablko ,ale nieduze ;p a co ile sie wazymy bo ja chyba robie blad w tym miejscu ,ze prawie codziennie sie waze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
ja sie waze codziennie :) nic na to nie poradze jutro sie zwaze tez no juz tak mam :) kawe musze wypic bez cukru czyli zero kalori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
zamaist jabłka zjadłąm kiwi , jutro na snaidanie zjem owsianke na wodzie ze startym jabłkiem a nad reszta menu sie zastanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
serwus jestes moze ? ja dzis na razie 20 kcal kawa z łyzeczka cukru ) i dumam co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyneczka 33
Kurara zrzuciłaś 8kg w 3 miesiące?! I to przy takiej wadze startowej - proszę Cię nie pouczaj mnie, bo wyraźnie nie masz pojęcia CO TO DIETA. Powodzenia na diecie 1000kcal :) Pewnie za tydzień wymiękniesz, zjesz coś i będzie +3kg. Dziękuję, postoję. Ja się nie będę męczyć i wolę wziąc sibu, jedząc 2200kcal, bo wiem, że w efekcie schudnę 2x więcej od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klaudyneczka-
zjezdzaj stad!!!! 1,2,3,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
zostałam tu sama ? dzis zjadłam szarlotkaok 280 kcal? 2 wasy z paprykarzem z dorsza 100 kcal kawa i woda ( to wiadomo) :) z łyzeczka cukru 20 kcal w sumie mam dzis 400 kcal wiec chyba nie wykorzystam 1000 kcal bedzie pewnie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem niestety pracuje od rana do wieczora wiec wieczorami bede pisac . :) sluchaj Klaudia po pierwsze widocznie nie mam takiego problemu jak Ty i nie musze chudnac 25 kg wystarczy zsumowane 12kg zreszta moim zdaniem kiedy chudnie sie powoli ,ale waga nie idzie do gory jest to zdecydowanie lepssza opcja niz schudnac 12kg w jednym miesiacu a pozniej znowmiec dupejak szafa takze sory . jak chcesz odrazu kup sb tasiemca szybciej ci zleci nawet te wymarzone 25kg i moze wtedy desperatko wkoncu zobaczysz jaka osemke z przodu pozdrawiam Kurara . ;)) A do Ciebie moja droga Haniu ja dzis wypilam prawie 1,5lwody ,zjadlam na sniadanie owsianke na wodziez suszonymi sliwkami , drudi posilek to byla marcheka i maly pomidor obiad jakotaki garstka ryzu i kawaleczek gotowanej piersi kurczaka plus kapusta kiszona sladowe ilosci i nic wiecej od tamtej pory nie jem ale czuje ze czas na jakas herbate bo glod zaraz zacznie sie dobijac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wcale mi nie pomaga ..kupil sobie dzis piekne pączki i siedzi i je wcina ,a mi slina cieknie po brodzie ..;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmamusia
dziewczyny można dołączyć? gdzie się przyłącze to temat pada. mi zostały 4 kg do wagi idealnej, gdyby się udało do świat będę zachwycona. nagotowalam gary zupy kapuściński i to podstawa mojej diety. mało kalorii, dużo błonia i witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
pewnie ze tak zapraszamy serdecznie mi tez tak 3,5 - 4 wiec super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
ja mam tak ok 1000 kcal ale ogolnie to mz za bardzo dokladnie nie licze tak kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka25
a ile dni jestes na kapuscianej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmamusia
na kapuścianej jestem dopiero od wczoraj. tyle że nie trzymam się jej bardzo rygorystycznie. np wczoraj miałam ogromną ochotę na mandarynki i zjadlam 2 . generalnie mam plan jeść zupę a do tego chude gotowane mięso, chudy ser, warzywa i owoce. taki plan zobaczymy jak to będzie. na wadze obecnie 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×