Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleksandra34wawa

propozycja pracy w sklepie za 6,50 wawa:(

Polecane posty

Gość aleksandra34wawa

chyba wezme bo blisko domu ale zarabilam tyle 12l temu na studiach co za czasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo
7 zł na godzinę mi proponowali, brutto!!! Skandal POLSKA-BIAŁOOOCZERWONI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
jak nie mozesz znalezc innej pracy to idz za 6.50 a szukaj czegos innego.. jak znajdziesz to sie zwolnisz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stokrotka
ile razy w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie bezrobotna :)
Mi też kiedyś oferowali 7zł/h... Pracowałam tam jakieś 3 miesiące i już nie dawałam rady. Tyle roboty i grosze pensji, to jakieś kpiny! Moja koleżanka powiedziała, że u niej w pracy zwolniło się jedno miejsce i mi się udało bo byłam z jej polecenia, ale to wciąż 12zł/h. Dorabiam sobie w firmie formeds (program partnerski) i dostaje prawie drugą pensję. Co prawda dużo mi w tym syn pomaga i daję mu połowę, ale wciąż jest korzystnie i wszyscy są zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka otwocka32
jak dorabiasz??? bez sciem tylko i klikania miesiac za 2zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie bezrobotna :)
O tym klikaniu mówił mi syn, ale to nie dla mnie i podobno można na tym zarobić tylko kilkanaście złotych... Halinka- tak jak napisałam, teraz mam fajną i stałą pracę i dorabiam sobie sprzedając suplementy diety. Na początku to troszkę wolno idzie bo trzeba znaleźć kilku klientów (ja zaczęłam szukać wśród rodziny i w pracy). Mi syn pomagał i teraz to się samo napędza bo znajomy powie znajomemu i tak dalej :) Może jako jedyna praca to nie bo nie wiesz ile dokładnie sprzedasz w danym miesiącu, ale dorobić można. Chyba, że masz dużo klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×