Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahnin

Czy to nie za wcześnie?

Polecane posty

Weronika bardzo ładnie, miesiąc nie jest długim czasem, zapraszam na herbatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja akurat przyjeżdźam z zagranicy :) ... jestem leniwa i chetnie przyjdę na gotowe ;) bardzo lubie, kiedy ktoś przygotowuje pyszne świąteczne żarełko :) może byc zupa grzybowa i kluski z jagodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubię leniwe :) chętnie zjem Weronka, nie dopominaj się o jedzenie ;) to nieładnie przecież najesz się frykasów za granicą... poza tym, jak wrócisz bedzie już po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na powrót to już coś bardziej pracowitego - polędwice z kaparami w sosie beszamelowym z dodatkiem ciecierzycy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arno 🖐️ tradycja nie staje się od tak sobie tradycją ;) tradycja jest wypracowywana u mnie w domu tradycją stało się obsrywanie mojej torby podróznej ;) oczywiście robią to moje koty ... wracam do domu.. stawiam torbę... witamy się czule... potem ruk cuk ... torba zostaje ostrana i oczywiście winnych nie ma :D ... to jest dopiero tradycja ;) oczywiście tradycją jest również moje darcie się na niewiadomego złoczyńcę i pranie torby .... :D w każdym domu są jakieś tradycje... mogą byc i leniwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajecznica z kurkami wymiata:) U mnie w domu leniwa tradycja ma się dobrze, nawet mój pies nie ma ochoty srać na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, ze "tradycja jest wtedy gdy jak nam zabiorą furę, to muszą nam oddać samolot ... i furę też nam muszą oddać " ale to chyba jest ekstradycja;)frida🖐️ filmy Barei nigdy nie przestaną mnie cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tradycja czy ekstradycja.. wszystko jedno ;) jak mi zabiorą samochód, to szofer będzie mnie nosił na rękach :P trochę szkoda mi faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eks-tradycja to seksualne przyzwyczajenie do relacji łóżkowych z byłym partnerem, którego wykorzenienie jest trudne, jeżeli nie niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś bardzo nie chce.. jak chce, to powstaje całkiem nowa tradycja :D z nowym partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta nowa relacja tradycją stanie się za jakiś czas. Tradycja, podobnie jak historia potrzebuje upływu lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×