Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahnin

Czy to nie za wcześnie?

Polecane posty

Gość brohmin
Dobrze wyposażonym mężczyzną, który zna się na rzeczy. To za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata wam stygnie
przeca mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie teraz jesteśmy?.. bo jeśli chodzi o mnie, to jestem zwolenniczką jagód ;) koni nie lubię, bo śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś, kiedyś znajomy instruktor opowiadał, że "miastowych" tych co to sie na koniu w życiu nie naucza jeździć można poznać po tym, ze po wejściu do stajni pierwsze co mówią to "fuuuu jak tu śmierdzi:(";):D ja tam konie uwielbiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilkunastu lat mieszkam na wsi .. i jakoś nie mogę się do tego zapachu przyzwyczaić.. ładne sa, ale robić przy nich bym nie chciała :) tak samo jak przy kozach ... wolę sobie pójść i u ludzi pooglądać.. :) w którym lesie rosną jagody w słoikach? .. w moim nie rosną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zaczniemy lekcję jazdy na moim wierzchowcu ;) Najpierw wcielimy w życie proste ćwiczenia ;) Owszem gumijagody są wskazane na poprawę kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i dają, ale chyba nie uczą jazdy wierzchem ;) ... takie mądre to one nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie nauczę jazdy na wierzchowcu ;) Jestem wytrwałym nauczycielem, powiedzmy półgodzinne lekcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Za jakiś czas nastąpi wschód słońca, warto go spędzić we dwoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam, oprócz szklanego dachu, szklany dom, niedługo przedwiośnie, ładne widoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×