Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania S. Wrocław

imie Beata dla córki-co sądzicie?

Polecane posty

Gość a myslimy,ze
Beata Amelia-calkiem fajnie Beata Kalina-znacznie gorzej brzmi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
podoba mi sie to polaczenie:Beata Amelia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie Beata , nie jest moze zbyt ladne, ale teraz malo popularne. Kalina- mi osobiscie sie podoba bardziej niz Beata. Amelia okropne i pamietam tez ,ze oznacza cos z choroba.... Ja na przyklad lubie ostatnio imie Aurelia. Lubie tez normalnie imiona wlasnie Agnieszka, Kaska, Monika, Ania, Gosia. Jednak kazdy ma swoj gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida
mi to Amelia kojarzy sie z Balem Maskowym...nawet jezeli jest takie pojecie medyczne... Beata-ladne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostra to tak
wlasnie nazwala corke-Beata Amelia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xandy
Ja jestem Beata Anna. Wydaje mi sie, ze to dobre polaczenie. Imie Beata uwazam, za neutralne. Ktos wspominal, ze za granica nie maja problemow z wymowa. Otoz maja anglojezyczne osoby! Nie sa w stanie prawidlowo wymowic e i a razem!:) Dla nich Beata bedzie zawsze Bita. Dla mnie nie jest to wielki problem, prznajmniej jest to jakas forma rekompensaty za moje angielskie th;) Wszyscy pozostali obcojezyczni oczywiscie tych problemow juz nie maja:) To imie pochod******oncu z laciny i oznacza osobe szczesliwa i blogoslawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imię średnie, ale lepsze niż jakaś Zuzia :O albo Maja :O teraz same oklepane Julki, Amelki czy Lenki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beata szmata nogą zamiata, imię dla wieśniar które udawały miastowe popularne wśród patologii w latach 60 i początek 70, tak samo jak Andzelika w latach 80 i 90 a dzisiaj Nikola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co druga stara 40-50 letnia kierva cichodajka z anonsów w gazetach to beata, viola, mariola, sara albo roksana :) młode to angeliki, vanessy, nikole jesiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie te Vanesski i Jessiki to rodzone córki Beatek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wśród patologii w latach 60tych? To ty masz 60 lat na karku, że pamiętasz takie patole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam 60 lat, tylko znam osoby urodzone w latach 60. :) Chyba nie trzena sie urodzic przed wojną zeby wiedzieć, jakie imiona były wtedy popularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.36 masz rację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytam skąd wiesz, że te Beaty, które teraz mają po 50-60 lat, to wiesniary udające miastowe i że pochodzą z patologii. I skąd wiesz, że wtedy było to imię popularne właśnie wśród patoli. Bo widzisz, ja jestem rocznik 1977, było kilka Beat w moim otoczeniu i jakoś nie zauważyłam tego co ty, pewnie młodsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam cztery o tym imieniu i każda jedna bez wyjątku jędza i podła do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujace
Znam Beate z pracy.Mąż ją zostawił, ale moim zdaniem to taka cwana bestia.Udaje biedną, i nieszczęśliwą.Potrafi rolować znajomych i bliskich.Babka z tupetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mówili , co klatka, to Beatka, czyli w każdym bloku ktoś się tak nazywał.Imię samo w sobie nie jest złe, ale Beata Szydło, Beata Kempa, Beata Tyszkiewicz. czyli same starsze kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie Beaty , które znam - a znam 4- są gościnne w kroku, fałszywe i chytre . W życiu nie dałabym tak córce na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×