Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co jedza psiaki

Co jedza wasze psy?

Polecane posty

Gość 23weqqewqwe
mi żal dupy nie ściska, że jem gorzej, to jakaś nadinterprestacja niemiłej sfrustrowanej osoby... :p nie uwazam, żeby ludzie musieli jesc koniecznie lepiej od psów.... a jak autorka zarabia na psa to ma prawo go zywic jak ma ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jedza psiaki
Reaguje entuzjastycznie, jak ktos je to mu sie wspina po nogach i wsadza nos do talerza, wszystko mu smakuje. Niestety rozpiescilismy okropnie ;) W takim razie jutro dam mu 4 razy dziennie skoro dwa to zbyt malo i zaopatrze sie w jakies dobre miesko i porzadna sucha karme. Uciekam walczyc z psem o miejsce w lozku bo widze ze sie rozlozyl na mojej poduszce i spi zadowolony, a ja nie mam gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juijiio
mycha, a czy ryz brazowy nie bedzie mial za duzo blonnika? I ile gram miesa dziennie powinien jest 7kilowy, 10 letni pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przygarnięta z ulicy psina jadła na początku wszystko,ale my chcieliśmy jej wynagrodzić tułaczkę i podtykakliśmy co lepsze kęski :) teraz kiełbasy nie tknie , żadnych szynek ani kasz czy makaronów za to jada: serca wieprzowe , łopatka bez kości, żołądki, mozzarellę, gorgonzolę, żółty ser, biały ser typu ricotta ,kotklety mielone, flaczki, suchą karmę opcjonalnie taką droższą, kaszankę wiejską, czasem kość wieprzowa , wątróbki indycze klub wieprzowe to tyle chyba :) mąż czasem ziemniaki wpyla z surówką a piesi daje swoje mięsko :) jak policzyłam ile to na rok wychodzi to załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahahaha
Mój "kundel" jada tylko i wyłącznie mięsko z udka kurczaka,kaszę kus kus,marchewkę^^ i dostaje taką mieszankę raz dziennie,w ciągu dnia psie chrupki żadne inne tylko Frolic psie ciastka. Oczywiście też podkrada kiełbase jak ktoś z domowników ją zajada.po prostu z ręki łapie w pysk i już O.o Jada też suchy chleb-jak koń normalnie. Uwielbia ananasa i arbuza^^ zdarza się,że zje chrupka kukurydzianego...^^ A i na 100% lubi kwaśne rzeczy.ostatnio żebrał jak jadłam kwaśne żelki,to mu kawałeczek dałam myslałam,że się odczepi,ależ nic bardziej mylnego,"miałczał"o jeszcze:/ puchy marketowej nie ruszy za Chiny ludowe! za to kiedyś mu kupiłam puszkę Gran Carno firmy Animonda to aż mu się uszy trzęsły tak wcinał.ale tam to blisko 100% mięska jest nie chce skłamać czy to 98 czy 99 czy też 96%.ale mała puszeczka 5,6zł:( z tym,że napewno na giełdzie zwierząt puszeczki dobrej jakości są o wiele tańsze;)Net przeglądałam i podobna cena jak w zoologicznym do tego opłata za przesyłkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versace1
gotowane mieso, z makaronem/kasza i warzywami. psie "kielbasy" i sucha karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsinka
MAM PYTANIE: O CO CHODZI Z TYMI KOŚCIAMI Z KURCZAKA. DLACZEGO NIE WOLNO KARMIĆ NIMI PIESKÓW? MOJE UWIELBIAJĄ SOBIE POCHRUPAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są za ostre, i moga potem im poprzebijac wnętrznosci, zwłaszcza jak pies ich dobrze nie pogryzie, mi wet mówił, że nawet zadnych kosci rurowych sie nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
s********j z ta reklama Canagan-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przestan podnosic stare tematy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anissa
Canagan, Acana, rzadziej Nature's Harvest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od doctor dog karme kupuje, naturalna bez zadnych sztucznych dodatkow, bardzo mojemu psu smakuje, ma po niej bardzo lśniącą sierść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka_katarinka
Ja mojego psiaka karmię Petvitą. Najlepsza karma jaką mogłam wybrać dla mojej suni. Ma lśniącą sierść, zdrowie ząbki i jest baardzo szczęśliwa. I ma ogrom energii. Nigdy nie zostawia nic w misce, o ostatniego okruszka ją zjada. No i nie drapie się już jak często się zdarzało po innych karmach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farlina

Wcześniej to sama przygotowywałam posiłki, bawiłam się w gotowanie mięsa, ale znajomy hodowca polecił mi świetna karmę wysokomięsną, z najlepszych składników 1St Choice. To kanadyjska karma, od 12 lat na naszym rynku. Super składniki, dla naszego psiaka idealna a ja oszczędzam czas  https://genus.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×