Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co myślicie...........

związek on 27, ona 34

Polecane posty

Gość versace1
wcale nie musisz mu sie znudzic ale jest wieksze prawdopodobienstwo. domator i flegmatyk siedzi w domu. oglada tv i wcina domowe obiadki. mala szansa na poznanie kobiety, prawda. ten zywiolowszy chodzi na silownie, do knajpy, na pizze gdzie spotyka sie wiele kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie...........
Wiesz, nie chcę nikogo zamykać w złotej klatce. Ja też chodzę potańczyć z koleżankami, czy inne babskie wypady, gdzie są mężczyźni. Nie wyobrażam sobie sytuacji, abym miała być zamknięta w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly 42
no troszkę się wqrzyłam autorko... mam 43lata - kończę dokładnie jutro i nie czuję się "starszą panią" pozdrawiam i trzymam kciuki - idź za głosem serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie...........
Oj nelly nie bierz tego do serca:) Miałam na myśli postrzeganie przez społeczeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo one piszą
przestań kobito, przecież to tylko siedem lat. Róznica niezauważalna u dorosłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versace1
7 lat to jest bardzo zauwazalna roznica. porownaj swoje zdjecie z przed okolo7 lat i teraz. ja np. 7 lat temu wygladalam jak nastolatka a teraz jak dziewczyna a za 7 lat pewnie bede wygladac jak pani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanam 2 pary
z roznica 5 lat-facet mlodszy. Pierwszy koles ma 36 lat, jego zona 41-pobrali sie rok temu i momo, ze widac roznice wieku u nich (ona wyglada na swoje lata, on wyglada na mlodszego niz jest), to koles jest strasznie w niej zakochany. Drugi facet ma 40 lat, babka ma 45-sa razem od 3 lat, tworza bardzo udany zwiazek, roznicy wieku u nich nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Vera*
Chyba bardziej taka różnica przeszkadza kobiecie. Facet, jeśli ma w ogóle jakieś wątpliwości, to dotyczą one jedynie tego czy starsza od niego kobieta zgodzi się z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×