Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia_misia

DIETA STRAŻNIKÓW WAGI- Kto ze mną?

Polecane posty

Gość misia_misia

Witam, Oglądałam ostatnio program o diecie strażników wagi. Dieta wydaje mi sie bardzo interesujaca. W skrócie opisze o zasadach diety. Chudnie się dosyć szybko. Można zrzucic nawet ponad 6 kg w ciągu miesiąca. Rozmawiałam z ludzmi stosującymi tą dietę. Już w ciągu pierwszego tygodnia można zrzucic do 5kg. Organizm przezywa szok związany z nowym odżywianiem, dlatego efekty są zaskakujące. Zasady są bardzo proste. Możemy jeść wszystko! Tak, wszystko. Nie liczymy kalorii, liczymy tylko punkty. Każde jedzenie ma okreslona ilość punktów. Zasady diety Strażników Wagi: +Każdy produkt spożywczy ma przypisaną liczbę punktów. Listę produktów i przykładowe jadłospisy znajdziesz na następnych stronach. +Osoba o wadze 6068 kg, jeśli chce schudnąć, powinna dbać, aby wszystkie posiłki w ciągu dnia nie przekraczały 17 punktów. Przy wyższej wadze (6970 kg) można „zjeść 18 punktów, a przy jeszcze wyższej od 20 do 22 punktów. +Codziennie wolno „zaoszczędzić 4 punkty, aby potem zjeść np. pyszny deser. Wszystkie niewykorzystane punkty trzeba jednak zużyć w ciągu tygodnia. +Teoretycznie możesz jeść wszystko, musisz tylko pilnować limitu punktów. W praktyce jednak tłuste produkty zwierzęce i słodycze powinnaś ograniczać do minimum. W przeciwnym razie wykorzystasz dozwolone punkty na mało wartościowe produkty i nie będziesz mogła zjeść tego, co jest odżywcze. Zacznie ci brakować białka, witamin, minerałów. +Suma punktów wszystkich łakoci zjedzonych w ciągu tygodnia nie może przekroczyć 14. +Ćwicząc codziennie 30 minut, możesz dodać sobie 24 punkty. Ile co ma punktówProdukty mączne i kasze Łyżka mąki 3 Kromka chrupkiego chleba 0,5 Kromka zwykłego chleba 2 Kromka razowego chleba 2 Łyżka gotowanego ryżu 0,5 Kasza gotowana (100 g) 3 Nabiał Szklanka kefiru 1,5% 2 Szklanka kefiru 3,5 % 3,5 Jogurt naturalny (150 g) 2,5 Łyżka śmietany 24% 1 Serek wiejski (150 g) 3 Twaróg półtłusty (100 g) 2 Ser żółty (100 g) 8 Mięso i wędliny Kiełbasa krakowska (100 g) 4 Kabanosy (100 g) 12 Szynka konserwowa (100 g) 2,5 Szynka z indyka (100 g) 1,5 Szynka wiejska (100 g) 6,5 Pieczeń (100 g) 5 Schab surowy (150 g) 2 Sznycel panierowany (150 g) 7,5 Ryby Filety w panierce (150 g) 7 Łosoś surowy (125 g) 3,5 Mintaj surowy (125 g) 1,5 Makrela wędzona (75 g) 3,5 Śledź w marynacie (1 szt.) 6 Tuńczyk w sosie wł (100 g) 3 Warzywa i owoce Grejpfrut (1 szt.) 0 Jabłko (1 szt.) 0 Czereśnie (8 szt.) 0,5 Banan mały (100 g) 1 Kalafior (1 szt.) 0 Sałata (główka) 0 Pomidory 0 Słodycze Pączek z lukrem 5 Ptasie mleczko (1 szt.) 1 Babeczka śmietankowa (100 g) 7 Baton 9,5 Kto chętny? Ja zaczynam od juta :) Będziemy razem się wspierać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasicaaaaa
a truskawki? tu nie ma polowy rzeczy ktore jem masz jakas stronke z tymi punktami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitgirl82
Ja oprócz diety, też regularnie się ważę ;) Ostatnio kupiłam nową wagę od Wag Wielkopolskich i jestem z niej bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×